Вивіз побутового сміття у Львові від компанії «Mir Demontazha»

Вивіз побутового сміття у Львові від компанії «Mir Demontazha»

Часто, коли люди мають справу з побутовими роботами, реконструкціями, демонтажем об’єктів або іншими аналогічними заходами, замовникам доводиться залучати людей для вивозу побутового сміття. Більшість вважає цей етап несуттєвим, адже немає значення, як саме Ви зможете позбутися всіх відходів та зачистити територію для початку нового етапу або остаточного завершення робіт. Однак, це не зовсім так.

Не маючи чіткого алгоритму дій та досвіду роботи на будівельних об’єктах різного масштабу, процес ускладнюється, що у свою чергу може викликати затримки та порушення графіку подальших робіт. Тому, слід заздалегідь подумати над тим, щоб вивіз проводили спеціалісти. І якщо Вам ще не вдалося знайти виконавця для реалізації цієї стадії проекту, радимо звернутися до компанії «Mir Demontazha», що здійснює вивіз побутового сміття у місті Львів.

Вивіз побутового сміття – загальні відомості про послугу

Даний тип послуг найчастіше використовують забудовники або люди, які проводять реконструкції чи ремонтні роботи на об’єктах. Фактично на кожному з етапів вищезазначених процесів на території утворюється велике скупчення сміття та відходів, яке з часом починає створювати проблеми членам бригади. Тому, аби не порушувати плани, варто якомога швидше здійснити вивіз відходів.

Компанія «Mir Demontazha» надає послуги з вивезення побутового сміття з 2013 року. За цей час, ми встигли виконати тисячі замовлень для різних замовників. Серед них були як великі компанії, так і приватні особи. Немає значення, наскільки масштабним є Ваш проект і який об’єм сміття утворився на території – з допомогою наших спеціалістів Ви швидко позбудетеся його, і зможете продовжувати роботи згідно чинного графіку.

Вивіз сміття у місті Львів – переваги співпраці з «Mir Demontazha»

Важко заперечувати те, що шукаючи виконавців для подібних проміжних послуг, замовники переважно керуються фактором вигоди, і намагаються знайти найбільш дешевий варіант, не звертаючи увагу на рівень підготовки. В основному, це є наймані працівники, що працюють на замовлення, або бригади, що не закріплені за конкретним сервісом чи організацією. Однак співпрацюючи з «Mir Demontazha», Ви отримаєте низку переваг під час замовлення вивозу побутових відходів.

Перша перевага стосується рівня підготовленості кожного члена команди. Переважна більшість наших бригадирів має досвід роботи в різних умовах та опрацьовувала об’єкти різного масштабу. Також, коли до нас приходять нові працівники, ми проводимо для них серію тренінгів, де вони можуть обмінятися досвідом зі старшими колегами та підготуватися до більш складних операцій. Тому, коли ми прибудемо на Ваш об’єкт, Ви можете бути певні в тому, що ніхто не припуститься помилки та не дозволить відійти від звичного графіку.

Друга перевага, яка також є важливою для здійснення оперативного вивозу сміття у Львові, є якість інструментів, допоміжних засобів та транспорту. Ми не можемо допустити собі порушити план через те, що не підготували обладнання належним чином. Так, напередодні чергового виїзду, наші інженери ретельно перевіряють всі інструменти та транспортні засоби. Якщо в роботі авто помічено найдрібнішу помилку, ми одразу проводимо заміну та відправляємо пошкоджений агрегат на ремонт. Звісно, під час надання послуги можуть виникати обставини, на які не може вплинути жодна зі сторін, але про це ми скажемо трохи пізніше. Якщо ж говорити власне про підготовку до виїзду, то наша команда має чіткий алгоритм дій не тільки для вивозу побутових відходів, але й для всіх видів послуг. Дотримуючись його, нам вдається поєднувати оперативність та якість – дві найголовніші складові успішного завершення робіт.

Третя перевага полягає у грамотному менеджменті та роботі логістів «Mir Demontazha». Компанія отримує замовлення щотижня, тому ми не можемо дозволити собі перенести якесь з замовлень та порушити плани клієнтів. І завдяки гнучкому графіку, де ми можемо задіяти одразу кілька бригад, нам вдається виконати переважну більшість замовлень, уникаючи переносів або скасувань виїздів. Останні взагалі ще ніколи не траплялися за час професійної діяльності, і ми продовжуємо цю тенденцію.

Вивіз побутового сміття – ціна,  гарантії, ризики, форс-мажори та інші важливі питання від клієнтів

Починаючи співпрацю з новими клієнтами, ми отримуємо велику кількість запитань, що стосуються різних аспектів діяльності компанії. Ми завжди даємо розгорнуті відповіді, але через те, що окремий блок питань повторюється, ми вирішили додати їх до цього тексту, аби зробити інформацію більш доступною для клієнтів.

1) Від чого залежить ціна вивозу побутового сміття?

Основою для формування тарифу завжди буде час. Так, в окремому блоці на сайті ми розмістили інформацію щодо вартості різних послуг  та суми мінімального замовлення. Радимо звернути увагу на цей показник під час оформлення замовлення.

2) Як саме оформлюється дана послуга?

Коли клієнт звертається до нас, наш адміністратор формує угоду, де зазначає всю інформацію, що її повідомляє клієнт, а саме: тип та масштаб об’єкта, загальний об’єм відходів, які слід вивезти. Дату та точний час проведення послуги ми узгоджуємо окремо. В кінці, клієнт здійснює оплату послуги, і ми зазначаємо повну вартість в договорі.

3) Чи існують гарантії і чи розповсюджуються вони на даний тип послуг?

Якщо під час вивозу побутового сміття у Львові члени бригади пошкодили майно замовника, або не провели повноцінне очищення території, клієнт отримує грошову компенсацію, вартість якої нараховується в залежності від вартості послуги.

4) Що відбувається, якщо на заваді стають форс-мажорні обставини?

Тут слід сказати, що під подібними обставинами ми розуміємо умови, на які не може вплинути жодна зі сторін (затори на дорогах, ДТП за участю транспортного засобу компанії на шляху до об’єкту, несприятливі погодні умови та інше). Тоді, виконання замовлення переноситься на інший день, який ми узгоджуємо окремо з клієнтом. Вартість послуги при цьому не змінюється.

Вивіз сміття – відгуки клієнтів

Не варто забувати, що крім класичних блоків інформації про послуги, клієнти також звертають увагу і на реакції попередніх замовників. З них, можна отримати більше інформації про те, як працює компанія, яким є їхній рівень взаємодії з клієнтами та наскільки вдалими виходять замовлення.

Більшість відгуків, що їх залишають наші клієнти, є позитивними. Однак, навіть якщо ми отримаємо негативні реакції, ми не ігноруємо подібні моменти. Ми враховуємо всі зауваження та намагаємося удосконалити методику, аби зробити обслуговування комфортнішим та зручнішим. А якщо Ви також замовляли послугу вивозу побутового сміття та бажаєте поділитись думками щодо роботи команди, можете залишити свій відгук на офіційному сайті «Mir Demontazha».

Вивіз побутового сміття – ціни від компанії «Mir Demontazha»

Дуже часто, ключовим фактором, що впливає на вибір сервісу для виконання послуг, стає вартість. Компанії можуть змінювати свої тарифи протягом року, від чого клієнти змушені підлаштовуватися під нові умови та шукати вигідні для себе варіанти. Це забирає багато часу, оскільки вимагає чисельних порівнянь та аналізу.

Однак, якщо Ви вирішили працювати з компанією «Mir Demontazha», Вам не доведеться витрачати час на подібні маніпуляції. З нами, Ви зможете замовити вивіз побутового сміття за найкращими цінами в місті. Це не перебільшення, адже наші тарифи роблять вигідними як дрібні, так і масштабні замовлення. Тому, якщо Вам необхідно очистити територію та почати наступний етап робіт, телефонуйте нашим адміністраторам та оформлюйте замовлення вже зараз.×

Ціна на вантажні перевезення по Львову, послуги вантажників

Послуги вантажника 125 грн/год   Мінімальне замовлення: 250 грн
Послуги вантажника-такелажника 150 грн/год   Мінімальне замовлення: 300 грн
Renault Master, 10 кубів, (довж. шир. вис.) 3.1*1.7*1.9метра до 2х тон,(2 пас.місця.) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Peugeot Boxer, 11.5 кубів, (довж. шир. вис.) 3.15*1.8*1.95 метра до 1.5 тон,(2 пас.місця.) (м’яка обшивка з паролону) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Volkswagen LT35 13 кубів, (довж. шир. вис.)4.2*1.7*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes Sprinter 14 кубів, (довж. шир. вис.)4.25*1.8*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes-Benz Sprinter 315CDI, 15,5кубів (довж. шир. вис.)3.7*1.9*2.2 метра до 1,5 тон,(2 пас.місця.) (ізотерм) 250 грн/год   Мінімальне замовлення: 500 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 18 кубів (довж. шир. вис.)4.4*1.8*2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) 300 грн/год   Мінімальне замовлення: 600 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 17 кубів (довж. шир. вис.)4*1.97*2.2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) гідроборт до 500 кг 350 грн/год   Мінімальне замовлення: 700 грн
MAN 5 т. 36 куб. 2,35*2,35*6,1 м. заднє завантаження, є гідроборт 400 грн/год   Мінімальне замовлення: 1600 грн
MAN 10 т. 45 куб. 2,35*2,35*7,2 м. заднє завантаження від 14грн/км    
Послуги майстра із монтажу/демонтажу договірна    
Упакування та надання гарантії від 200 грн    
Організація переїзду по Україні    
ЗІЛ 5 т. 3,8 куб. 350  
×