Вивіз будівельного сміття у Львові від компанії Mir Demontazha

Вивіз будівельного сміття у Львові

Вивіз будівельного сміття є однією з найважливіших послуг для всіх, хто влаштовує будівництво або реконструкцію об’єктів. Для того, аби робочий процес не затримувався і працівники будівельної компанії могли без проблем впоратися зі своїми обов’язками, варто залучити до співпраці людей, які зможуть швидко очистити територію від сміття та відходів, що залишилися після завершення чергового етапу.

Однак останнім часом з цим виникають певні проблеми. Справа в тому, що зараз на ринку дуже мало компаній, що можуть надавати подібні послуги на професійному рівні. Через це, людям доводиться залучати до співпраці найманих робітників, для який такий вид діяльності не є основним, внаслідок чого доводиться проводити роботи повторно. Однак, тепер все стане значно простіше, адже Ви можете скористатися послугами «Mir Demontazha» для вивезення будівельного сміття у Львові.

Вивіз будівельного сміття – загальні відомості про послугу

Компанія «Mir Demontazha» працює на ринку з 2013 року та надає послуги різного типу. До них належать вантажні перевезення, складання меблів, перевезення габаритних об’єктів (сейфи, роялі та інші аналогічні речі), квартирні і офісні переїзди, а також вищезазначена послуга вивозу сміття.

За сім років професійної діяльності ми встигли успішно оформити кілька тисяч замовлень, серед яких були роботи як на маленьких будівельних майданчиках, так і на великих об’єктах, де проводилися масштабні роботи. За рахунок досвіду роботи у різних ситуаціях та умовах, наша команда складає план дій для роботи на всіх типах об’єктів. Отримуючи замовлення, ми заздалегідь продумуємо план дій в залежності від масштабів об’єкту та загального об’єму сміття, якого необхідно позбутися. Спеціалісти обирають обладнання, що допоможе прискорити роботу, а також транспорт, за допомогою якого можна буде швидко здійснити вивіз будівельного сміття.

Вивіз будівельного сміття – переваги співпраці з «Mir Demontazha»

Не зважаючи на те, що кількість спеціалізованих сервісів зводиться до мінімуму, дана послуга все ж є затребуваною серед забудовників та осіб, що планують проводити будівельні роботи. Але якому варіанту слід віддати перевагу? Якщо Ви досі не визначилися, ми продемонструємо Вам низку переваг, які може надати компанія «Mir Demontazha».

Надійність та підхід до виконання замовлення

Як вже зазначалося раніше, ми приділяємо особливу увагу підготовці до чергового виїзду. Техніки ретельно перевіряють авто, що його буде використано для вивозу будівельного сміття у Львові. Якщо під час огляду буде виявлено хоча б найдрібніший дефект, авто одразу відправляють на ремонт та замінюють на робочий аналог. Те саме стосується і автоматизованого обладнання, яке може знадобитися для деяких виїздів.

Не менш ретельно ми підходимо і до формування команди, що буде опрацьовувати конкретний об’єкт. Важливо сформувати склад бригади таким чином, щоб кожен з працівників виконував окрему частину роботи, аби гарантувати швидке її завершення.

Гарантії та офіційне оформлення

Не зважаючи на те, що деякі люди вважають вивіз відходів примітивною послугою, не варто забувати про факт реєстрації проведення операції. Так, для кожного подібного замовлення ми оформляємо договір на вивіз сміття. Там адміністратор «Mir Demontazha» вказує дані, повідомлені клієнтом, а також фіксує дату виконання робіт та кінцеву вартість. Якщо на виконання роботи згідно договору впливають непередбачувані обставини, компанія може вносити зміни у документ, але про це ми скажемо далі. В будь-якому разі, факт наявності документу є офіційним підтвердженням проведення робіт на об’єктах, який дозволить уникнути можливих проблем.

Комфортні тарифи

Вартість послуги – ключове питання для будь-якої сфери діяльності, на яке звертає увагу більшість клієнтів. Однак коли ми маємо справу з вивозом сміття у Львові, де зараз є мінімальна кількість професійних виконавців, людям доводиться стикатися з неперевіреними сервісами, які можуть сильно підвищувати вартість в залежності від об’єму роботи.

Однак, у випадку з «Mir Demontazha» Вам не слід очікувати сюрпризів у вигляді космічних цін на послуги. Ми формуємо вартість в залежності від часу, необхідного для здійснення вивозу. В такій ситуації, навіть робота на масштабних об’єктах (фабрики, великі офіси тощо) не стане занадто витратною для замовника.

Договір на вивіз сміття, непередбачувані обставини та інше – найбільш поширені питання від клієнтів стосовно послуги від «Mir Demontazha»

Досить звичним для нас є той факт, що під час співпраці з новими клієнтами ми часто отримуємо багато запитань. В основному, вони стосуються робочого процесу, виходу зі складних ситуацій та можливих грошових компенсацій. Наші консультанти завжди дають розгорнуті відповіді, але оскільки певні питання повторюються, ми вирішили винести їх в окремий розділ, аби Ви могли швидше отримати необхідну інформацію.

1) Чи може змінитися тариф на оплату послуги після її замовлення?

Ні, такий варіант неможливий, адже клієнт здійснює оплату до того, як ми проводимо вивіз сміття. «Mir Demontazha» завжди працює за фіксованими тарифами, і будь-які зміни відбуваються заздалегідь на початку нового року або в кінці поточного.

2) Чи існують гарантії на випадок невиконання працівниками компанії умов договору або навмисного пошкодження майна?

У випадку, якщо вищезазначені обставини трапляються, компанія зобов’язується виплатити замовнику компенсацію. Її вартість буде формуватися в залежності від суми замовлення.

3) Що відбувається, якщо під час проведення робіт трапляються непередбачувані обставини.

Під непередбачуваними обставинами ми розуміємо ситуації, на які не може вплинути жодна зі сторін. Це можуть бути затори на дорогах під час вивозу або на шляху до об’єкту, або ДТП, що виникли через водіїв інших транспортних засобів. За таких умов (якщо команда не може потрапити на об’єкт вчасно), послуга переноситься на іншу дату, яку ми узгоджуємо окремо з клієнтом. Зміни також вносяться і в договір, який укладали до цього.

Якщо у Вас також виникають питання з приводу надання послуг, можете ставити їх нашим адміністраторам.

Послуги з вивезення сміття – відгуки

Зараз все більше клієнтів звертають увагу на реакції інших людей, обираючи ту чи іншу послугу. Це стосується і вивозу будівельного сміття у Львові. Люди хочуть отримати якомога більше інформації про роботу організації та оцінити всі переваги і недоліки, які не вказуються у блоках на сайті.

У випадку з «Mir Demontazha», переважна більшість відгуків від клієнтів має позитивний характер. Але це не означає, що роботу сервісу можна назвати ідеальною. Якщо хтось з замовників вказує на недоліки у роботі команди, ми реагуємо на це та вносимо корективи, аби наступного разу не допускати помилок.

А якщо Ви вже встигли скористатися нашими послугами та бажаєте поділитись враженнями, можете залишити відгук на офіційному сайті. Інші користувачі також зможуть побачити його.

Вивіз будівельного сміття – ціна послуги

Окрім відгуків, іншим важливим фактором, що впливає на вибір виконавця замовлення, є вартість послуги. Зараз це основний пріоритет для більшості клієнтів, адже тарифи компаній поступово зростають, і знайти оптимальний варіант стає все важче. Втім, тепер, коли Ви можете співпрацювати з «Mir Demontazha», Ви можете не витрачати час на пошуки сервісів та порівняння цін. Ми готові запропонувати кожному найкращі ціни на вивіз будівельного сміття у Львові. Важливо також і те, що кінцева вартість буде комфортною для Вас незалежно від об’єму робіт. Вам не доведеться здійснювати доплату чи працювати з підвищеними тарифами під час опрацювання особливо громіздких замовлень.

Тому, якщо Ви готові провести очищення об’єкт будівництва і хочете зробити це з максимальною ефективністю, скоріш телефонуйте нам та замовляйте проведення послуги від майстрів своєї справи.×

Ціна на вантажні перевезення по Львову, послуги вантажників

Послуги вантажника 125 грн/год   Мінімальне замовлення: 250 грн
Послуги вантажника-такелажника 150 грн/год   Мінімальне замовлення: 300 грн
Renault Master, 10 кубів, (довж. шир. вис.) 3.1*1.7*1.9метра до 2х тон,(2 пас.місця.) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Peugeot Boxer, 11.5 кубів, (довж. шир. вис.) 3.15*1.8*1.95 метра до 1.5 тон,(2 пас.місця.) (м’яка обшивка з паролону) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Volkswagen LT35 13 кубів, (довж. шир. вис.)4.2*1.7*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes Sprinter 14 кубів, (довж. шир. вис.)4.25*1.8*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes-Benz Sprinter 315CDI, 15,5кубів (довж. шир. вис.)3.7*1.9*2.2 метра до 1,5 тон,(2 пас.місця.) (ізотерм) 250 грн/год   Мінімальне замовлення: 500 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 18 кубів (довж. шир. вис.)4.4*1.8*2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) 300 грн/год   Мінімальне замовлення: 600 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 17 кубів (довж. шир. вис.)4*1.97*2.2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) гідроборт до 500 кг 350 грн/год   Мінімальне замовлення: 700 грн
MAN 5 т. 36 куб. 2,35*2,35*6,1 м. заднє завантаження, є гідроборт 400 грн/год   Мінімальне замовлення: 1600 грн
MAN 10 т. 45 куб. 2,35*2,35*7,2 м. заднє завантаження від 14грн/км    
Послуги майстра із монтажу/демонтажу договірна    
Упакування та надання гарантії від 200 грн    
Організація переїзду по Україні    
ЗІЛ 5 т. 3,8 куб. 350  
×