Вантажні перевезення у Львові від компанії «Mir Demontazha»

Вантажні перевезення у Львові від компанії «Mir Demontazha»

Вантажні перевезення є одним з основних етапів проведення будівельних, ремонтних робіт або реконструкцій на об’єктах. Під час роботи у Вас будуть предмети різних розмірів, які необхідно буде перевезти на нову локацію або тимчасово вивезти з об’єкта. І найкращий спосіб зробити це – скористатися послугами вантажників.

Але не зважаючи на те, що все виглядає просто, слід дуже уважно підходити до вибору виконавців цієї послуги. Слід переконатися, що сервіс має в своєму розпорядженні транспорт з необхідною вантажопідйомністю, а окремі об’єкти будуть транспортуватися з дотриманням правил техніки безпеки.

І якщо Ви досі не маєте оптимального варіанту для того, аби здійснити вантажні перевезення у Львові, радимо звернути увагу на компанію «Mir Demontazha».

Компанія «Mir Demontazha» працює на ринку з 2013 року. За цей час, ми встигли успішно попрацювати як з фірмами та підприємствами різних масштабів, так і з приватними особами, що замовляли в нас перевезення та інші послуги. Замовивши дану послугу в нашому сервісі, Ви будете знати, що всі речі, які будуть перевозитися в цей момент, доїдуть до пункту призначенні цілими та неушкодженими. Наші спеціалісти, що здійснюватимуть вантажні перевезення по Львову, знають, як варто фіксувати та транспортувати об’єкти (роялі, сейфи, габаритні меблі тощо).

Послуги вантажників від «Mir Demontazha» – загальні відомості

Для того, аби Ви мали чітке розуміння того, з ким будете працювати, ми розповімо про повну послідовність дій під час надання послуг даної категорії.

Першим етапом стає оформлення замовлення. Тут, Ви зазначаєте інформацію згідно пунктів, що будуть повідомлені адміністратором. Це буде загальна кількість об’єктів, їхня сумарна вага, а також кінцевий пункт призначення та відстань На основі отриманої інформації буде оформлена угода про здійснення вантажних перевезень. Далі, коли клієнт здійснив оплату згідно чинних тарифів (Ви можете знайти їх в окремому розділі на сторінці сайту), команда «Mir Demontazha» починає підготовку до майбутнього транспортування.

У визначений день та час команда спеціалістів прибуде за вказаною Вами адресою та підготує всі об’єкти до транспортування. Якщо Ви переймаєтеся стосовно перевезення важких об’єктів або конструкцій, що легко ламаються, не варто турбуватися. Наші транспортні засоби оснащенні необхідними деталями, за допомогою яких сейфи, роялі, серванти та інші аналогічні меблі фіксуються в кузові авто та залишаються нерухомими від початку і до кінця поїздки.

Коли авто прибуває на місце, працівники «Mir Demontazha» перенесуть всі речі на потрібний поверх (якщо це багатоповерхова будівля) та встановлять на вказані замовником місця.

Послуги вантажників у Львові – переваги співпраці з «Mir Demontazha»

Дехто може стверджувати, що замовити подібні квед вантажні перевезення у Львові можна не тільки в нашому сервісі – клієнти мають у своєму розпорядженні щонайменше кілька десятків аналогічних сервісів зі схожими послугами. Але в порівнянні з конкурентами, ми маємо низку переваг, що робить Вашу з нами співпрацю більш вигідною для Вас.

Перша перевага стосується рівня обслуговування клієнтів. Ми регулярно отримаємо нові замовлення, тому не можемо допустити затримок або перенесень чергових виїздів. Наші логісти формують графік роботи та розподіляють навантаження між бригадами таким чином, аби всі замовлення були виконані вчасно.

Також, під час планування виїздів, ми уважно вивчаємо отриману від клієнта інформацію, аби підібрати відповідний транспорт та визначитися з кількістю працівників, які будуть приймати участь у вантажних перевезеннях по Львову.

Наступний аспект, на який варто звернути увагу – автомобілі, що ми їх використовуємо під час виконання завдань (в тому числі й перевезень). Деякі компанії орендують авто на сторонніх сервісах через відсутність потрібних транспортних засобів у своєму автопарку. Але таку практику не можна назвати успішною, адже коли Ви працюєте зі сторонніми авто, ризик ушкодження та утворення форс-мажорної ситуації сильно збільшується.

У випадку з «Mir Demontazha» все більш ніж надійно. Кожне авто проходить ретельну перевірку перед черговим виїздом. Якщо під час огляду було виявлено хоча б найдрібнішу несправність, транспорт одразу замінюють на аналогічний. Під час вибору авто ми враховуємо загальний об’єм речей, які потрібно буде перевозити, та підбираємо транспортний засіб з відповідною вантажопідйомністю. Тому, Ви можете бути впевнені в тому, що і Ваше замовлення з вантажних перевезень буде виконане без жодних затримок.

Третя перевага компанії «Mir Demontazha» полягає в тому, що тут над виконанням замовлень працюють досвідчені спеціалісти. Кожен з членів команди має багаторічний досвід роботи в даній сфері та може без проблем адаптуватися для виконання завдання будь-якої складності. Якщо до нас в команду приходять нові працівники, вони швидко здобувають необхідний досвід через постійну співпрацю з більш досвідченими колегами. Тому, якщо Ви будете замовляти послугу вантажних перевезень у Львові, у Вас не буде сумнівів стосовно рівня майстерності наших бригадирів.

Вантажні перевезення Львів – відгуки клієнтів

Одним з ключових параметрів, який впливає на вибір клієнта під час пошуку виконавця замовлення, є реакції інших людей, які вже встигли скористатися даними послугами. Так, у людей є змога почути думку сторонніх осіб та зрозуміти, чого слід очікувати від компанії.

У випадку з «Mir Demontazha» більшість відгуків, що їх залишили наші клієнти, є позитивними. З ними можна ознайомитися у відповідному блоці на сайті компанії. Ви також можете залишити свій коментар та поділитися враженнями від роботи з нашими майстрами. Інші користувачі також зможуть побачити їх, перейшовши у відповідний розділ.

Найбільш поширені запитання про вантажні перевезення у Львові

Коли люди користуються подібними послугами вперше, у них завжди виникає багато запитань стосовно тих чи інших аспектів роботи. І оскільки більшість таких питань повторюється, ми вирішили зібрати найбільш популярні та дати на них відповіді в рамках цього матеріалу.

1) Які послуги з категорії вантажних перевезень надає «Mir Demontazha»?

Окрім класичних перевезень, це також можуть бути перевезення меблів, перевезення сейфів, піаніно або роялів (ці послуги винесено в окрему категорію через те, що їх замовляють рідко в порівнянні з перевезенням інших речей), а також квартирні переїзди. Але загалом, якщо Ви звертаєтеся до нашої компанії з метою оформити перевезення речей, ми визначимо тип послуги відповідно до того, яку інформацію Ви нам надаєте.

2) Від чого залежить вартість послуги?

Основними показниками у випадку з вантажними перевезеннями у Львові є час роботи майстрів. Мінімальний проміжок часу для роботи становить дві години, тому Вам слід враховувати це, оформлюючи замовлення в нашому сервісі.

3) Скільки часу проходить від моменту оформлення замовлення до його виконання?

Як ми вже згадували раніше, графік роботи компанії досить щільний. Через це, ми не можемо дозволити собі затримок з виконанням нових замовлень. Тому, Вам слід очікувати, що замовлення буде виконано вже через тиждень після оформлення.

4) Що відбувається, якщо виконанню замовлення перешкоджають непередбачувані обставини?

Якщо процес уривається внаслідок обставин, на які не може вплинути жодна зі сторін, перевезення переносяться на інший термін. Остаточну дату та час ми узгоджуємо разом з клієнтом.

Вантажні перевезення по Львову – ціни

Вартість послуги є ключовим параметром для більшості замовників. Зараз, коли спостерігається поступове збільшення тарифів, людям стає важче знаходити оптимальні варіанти. Тому, доводиться переглядати десятки або навіть сотні сервісів, що пропонують послуги з даної сфери.

Але якщо Ви працюєте з нами, Вам не доведеться витрачати свій час на це. Компанія «Mir Demontazha» пропонує клієнтам найбільш оптимальні ціни на вантажні перевезення у Львові. Тарифи є вигідними незалежно від об’єму замовлення, а значить Ви зможете транспортувати об’єкти з будь-яких локацій. Тому, якщо Ви вже готові до проведення переїзду, можете телефонувати до наших адміністраторів та замовляти послугу з перевезення.×

Ціна на вантажні перевезення по Львову, послуги вантажників

Послуги вантажника 125 грн/год   Мінімальне замовлення: 250 грн
Послуги вантажника-такелажника 150 грн/год   Мінімальне замовлення: 300 грн
Renault Master, 10 кубів, (довж. шир. вис.) 3.1*1.7*1.9метра до 2х тон,(2 пас.місця.) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Peugeot Boxer, 11.5 кубів, (довж. шир. вис.) 3.15*1.8*1.95 метра до 1.5 тон,(2 пас.місця.) (м’яка обшивка з паролону) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Volkswagen LT35 13 кубів, (довж. шир. вис.)4.2*1.7*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes Sprinter 14 кубів, (довж. шир. вис.)4.25*1.8*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes-Benz Sprinter 315CDI, 15,5кубів (довж. шир. вис.)3.7*1.9*2.2 метра до 1,5 тон,(2 пас.місця.) (ізотерм) 250 грн/год   Мінімальне замовлення: 500 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 18 кубів (довж. шир. вис.)4.4*1.8*2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) 300 грн/год   Мінімальне замовлення: 600 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 17 кубів (довж. шир. вис.)4*1.97*2.2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) гідроборт до 500 кг 350 грн/год   Мінімальне замовлення: 700 грн
MAN 5 т. 36 куб. 2,35*2,35*6,1 м. заднє завантаження, є гідроборт 400 грн/год   Мінімальне замовлення: 1600 грн
MAN 10 т. 45 куб. 2,35*2,35*7,2 м. заднє завантаження від 14грн/км    
Послуги майстра із монтажу/демонтажу договірна    
Упакування та надання гарантії від 200 грн    
Організація переїзду по Україні    
ЗІЛ 5 т. 3,8 куб. 350  
×