Послуги вантажників від компанії «Mir Demontazha»

Послуги вантажників від компанії «Mir Demontazha»

Послуги вантажників завжди користуються попитом серед всіх, хто здійснює переїзди, перевезення або проводить будівельні роботи та потребує швидкої доставки ресурсів на об’єкт. Робота з досвідченими працівниками завжди приносить задоволення, адже вони заздалегідь знають, що необхідно зробити в тій чи іншій ситуації для досягнення результату.

Однак, з цим є проблема, адже у Львові важко знайти тих, хто буде в повній мірі відповідати статусу професіонала. Ті сервіси, що мають у своєму штаті недосвідчених робітників, дуже часто стикаються з негативом з боку клієнтів через пошкодження особистих речей під час транспортування. Тому, люди дуже ретельно вивчають всі наявні варіанти перед тим, як зробити остаточний вибір.

Але тепер ця процедура є зайвою, адже Ви можете скористатись послугами вантажників у Львові від компанії «Mir Demontazha».

Послуги вантажників від компанії «Mir Demontazha» – загальні відомості

Наша компанія працює на ринку з 2013 року. За сім років роботи на професійному рівні, ми встигли виконати кілька тисяч замовлень різної складності та попрацювати з клієнтами всіх категорій. Це могли бути як приватні особи, так і підприємці або директори компаній. В будь-якому разі, за весь час роботи ми встигли налагодити відносини з постійними клієнтами та попрацювати на об’єктах різного масштабу.

Отримуючи замовлення, ми заздалегідь складаємо план дій, аби підвищити ефективність роботи та виконати послугу якомога швидше. Такий метод роботи допомагає уникати затримок, адже кожен член бригади, що надає послуги вантажників, знає, що потрібно зробити саме йому.

Під час роботи на об’єкті та перевезенні речей, ми уважно контролюємо процес, аби не допустити пошкодження майна клієнта. Ми маємо особливий підхід до перевезення, який не дозволяє пошкодити крихкі серванти або габаритні предмети на кшталт сейфів, роялів та інших аналогічних предметів.

Послуги вантажників у Львові – головні переваги співпраці з нашою компанією

Читаючи цей текст, дехто може сказати, що зараз у Львові доступно багато сервісів та мувінгових компаній, які можуть надати послуги вантажників квед, і серед них точно будуть матеріально вигідні пропозиції. Так, можливо це справді так, але чи можете Ви бути впевнені в тому, що ці сервіси зможуть забезпечити якісне обслуговування? Таке питання завжди актуальне під час вибору виконавців замовлення. Але якщо деякі компанії не можуть дати клієнтам достатньо інформації про свої принципи роботи, ми намагаємося бути відкритими для кожного. Тому, Вам слід розуміти, які переваги від роботи з «Mir Demontazha» Ви можете отримати.

Найперша перевага стосується підходу до виконання замовлень. Як ми вже зазначали вище, кожен окремий виїзд супроводжується створенням окремого плану, якого дотримується бригада. Це стосується і алгоритму дій, і підбору транспортного засобу для здійснення перевезення. Всі автомобілі, які незабаром будуть використані для здійснення вантажних перевезень у Львові, ретельно перевіряються на наявність дефектів чи неполадок. Якщо під час огляду буде виявлено будь-яку несправність, авто одразу відправляють на ремонт та замінюють на повністю робочий аналог. Для того, аби уникнути пошкодження майна, ми заздалегідь фіксуємо всі об’єкти в кузові транспорту та розташовуємо їх належним чином, аби не пошкодити.

Друга перевага стосується власне самого транспорту, що його використовує компанія для надання послуг. Ми маємо власний автопарк і, на відміну від деяких конкурентів, не орендуємо машини у сторонніх сервісів. Це дозволяє самостійно слідкувати за станом транспортних засобів та робити своєчасне технічне обслуговування. Часто, у відгуках на роботу сторонніх компаній клієнти зазначали, що основною проблемою під час обслуговування ставала несправність транспорту, внаслідок чого послуги вантажників займали значно більше часу, ніж цього очікували клієнти. Але співпрацюючи з «Mir Demontazha», Ви не будете стикатися з подібними проблемами, адже наші майстри заздалегідь перевіряють кожне авто, аби переконатися в його оптимальному стані.

Третя і, мабуть, найбільш важлива для клієнтів перевага стосується вартості послуг. Всі вже звикли до того, що сервіси завищують тарифи, і тому намагаються ретельно порівнювати всі доступні варіанти, аби знайти оптимальний по всім параметрам, в тому числі й економічному. У випадку з «Mir Demontazha» все набагато простіше, адже наші ціни на послуги вантажників підійдуть як великим компаніям та сервісам, так і приватним особам, які не збираються проводити масштабних переїздів. На відповідній сторінці нашого сайту Ви зможете знайти повний перелік тарифів. Основним параметром для визначення остаточної суми замовлення є тривалість надання послуг, тому заздалегідь визначте, який об’єм роботи має бути виконаний та скільки це коштуватиме згідно чинних тарифів.

Послуги вантажників квед – популярні запитання

У зв’язку з тим, що ми часто отримуємо замовлення від нових клієнтів, які вперше користуються подібними послугами, нам ставлять багато запитань стосовно принципів роботи, тривалості виконання замовлення, договорів та інших аспектів. Тому, аби уникати повторів та зробити важливу для клієнтів інформацію більш доступною, ми вирішили винести найбільш популярні питання в окремий блок та дати на них відповіді.

1) Від чого залежить тривалість надання послуг вантажників?

В основному, все залежить від кількості предметів, які необхідно перевозити та їхніх габаритів. Якщо мова йде про квартирні переїзди, зазвичай цей процес займає один повний день. Однак коли в нас замовляють перевезення окремих об’єктів (роялі, сейфи, шафи, дивани та інші габаритні предмети), це справа кількох годин.

2) Які гарантії отримує клієнт під час оформлення замовлення?

Відповідно до правил «Mir Demontazha», для клієнтів передбачена компенсація у разі невиконання працівниками компанії умов договору або навмисного пошкодження майна під час транспортування. В цьому разі, ми відшкодовуємо повну вартість послуги.

3) Скільки часу проходить від моменту оформлення замовлення до його виконання?

Зазвичай, ми діємо оперативно, і всі послуги вантажників у Львові відбуваються через тиждень після того, як клієнт їх замовив. Однак, іноді на заваді можуть стати непередбачувані обставини, на які не може вплинути жодна зі сторін. В такому разі, ми переносимо роботи на інший термін. Точну дату та час проведення узгоджуються окремо з клієнтом.

Якщо у Вас виникають запитання, і Ви бажаєте отримати якомога більше інформації перед тим, як оформлювати замовлення, можете зв’язатися з нашими адміністраторами та проконсультуватись стосовно всіх аспектів роботи. Вони дадуть відповіді на всі важливі запитання та допоможуть оформити замовлення належним чином.

Відгуки клієнтів на послуги вантажників у Львові

Ще один не менш важливий за інші фактор, на який спираються клієнти під час вибору виконавця замовлення – реакції інших людей. Ознайомившись з відгуками, можна зрозуміти, як працює компанія, яким є їхній рівень обслуговування клієнтів та як саме вони ставляться до виконання своїх обов’язків.

Більшість відгуків, пов’язаних з роботою «Mir Demontazha», є позитивними. Люди залишилися задоволені співпрацею та охоче готові користуватися нашими послугами в майбутньому. Втім, якщо клієнти виражають невдоволення, ми приймаємо це до уваги та робимо зміни у роботі компанії, аби всі послуги, в тому числі й вантажні перевезення у місті Львів були максимально ефективними для клієнтів. А якщо Ви також хочете поділитися своїми враженнями від роботи з нашими майстрами, можете залишити відгук на офіційному сайті компанії.

Послуги вантажників – ціна від компанії «Mir Demontazha»

Часто, починаючи пошук компанії, яка б могла надати ті чи інші послуги, замовники в першу чергу звертають увагу на вартість цих самих послуг. У зв’язку з постійним зростанням тарифів, пошук оптимального варіанту стає важчим, а кількість доступних сервісів зводиться до мінімуму. Від цього, люди починають порівнювати сервіси між собою, намагаючись прийти до сприятливого рішення.

Однак тепер цього можна не робити, адже компанія «Mir Demontazha» пропонує своїм клієнтам найкращі ціни на послуги вантажників у Львові. Пропозиції будуть вигідними як для великих замовлень, так і для швидких перевезень. Тому, якщо Ви готові здійснити масштабний переїзд, можете телефонувати нам вже зараз та повідомляти деталі замовлення адміністратору. Всього кілька днів очікування, і ваше замовлення буде виконано, без зайвих затримок та ускладнень. Але навіть якщо станеться щось непередбачуване, ми подбаємо про те, щоб Ви цього не помітили! ×

Ціна на вантажні перевезення по Львову, послуги вантажників

Послуги вантажника 125 грн/год   Мінімальне замовлення: 250 грн
Послуги вантажника-такелажника 150 грн/год   Мінімальне замовлення: 300 грн
Renault Master, 10 кубів, (довж. шир. вис.) 3.1*1.7*1.9метра до 2х тон,(2 пас.місця.) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Peugeot Boxer, 11.5 кубів, (довж. шир. вис.) 3.15*1.8*1.95 метра до 1.5 тон,(2 пас.місця.) (м’яка обшивка з паролону) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Volkswagen LT35 13 кубів, (довж. шир. вис.)4.2*1.7*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes Sprinter 14 кубів, (довж. шир. вис.)4.25*1.8*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes-Benz Sprinter 315CDI, 15,5кубів (довж. шир. вис.)3.7*1.9*2.2 метра до 1,5 тон,(2 пас.місця.) (ізотерм) 250 грн/год   Мінімальне замовлення: 500 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 18 кубів (довж. шир. вис.)4.4*1.8*2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) 300 грн/год   Мінімальне замовлення: 600 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 17 кубів (довж. шир. вис.)4*1.97*2.2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) гідроборт до 500 кг 350 грн/год   Мінімальне замовлення: 700 грн
MAN 5 т. 36 куб. 2,35*2,35*6,1 м. заднє завантаження, є гідроборт 400 грн/год   Мінімальне замовлення: 1600 грн
MAN 10 т. 45 куб. 2,35*2,35*7,2 м. заднє завантаження від 14грн/км    
Послуги майстра із монтажу/демонтажу договірна    
Упакування та надання гарантії від 200 грн    
Організація переїзду по Україні    
ЗІЛ 5 т. 3,8 куб. 350  
×