Послуги вантажників у Львові

Послуги вантажників у Львові

Людям, які планують переїзд, облаштовуються в новому офісі або хочуть провести капітальний ремонт в оселі, не обійтися без послуг вантажників. З їх допомогою, будь-який з подібних процесів пройде значно швидше, а Вам в свою чергу не доведеться витрачати час та сили на комплектування речей та перевезення їх з одного приміщення в інше.

Втім, не зважаючи на значний попит на дану послугу, у клієнтів часто виникають труднощі з пошуком виконавців. Далеко не всі сервіси, що пропонують свої послуги, мають у себе необхідний транспорт, або їхні працівники не готові до роботи у певних умовах. Таким чином, доводиться звужувати діапазон для пошуку та знаходити тих, хто погодиться взятися за Ваше замовлення.

Втім, тепер Вам не доведеться перейматися з цього приводу, адже з компанією «Mir Demontazha» у Львові Ви можете здійснити вантажні перевезення будь-якого масштабу.

Загальні відомості про послуги вантажників у Львові від «Mir Demontazha»

Починаючи з 2013 року, наша компанія утримує найвищу позицію на ринку та працює з клієнтами на вищому рівні. Під час виконання завдань у будь-якій галузі (це стосується не тільки перевезень), ми використовуємо сучасні методи та робимо все, аби максимально спростити завдання та виконати його швидше.

Замовляючи послуги з перевезення речей, люди побоюються, що з ними будуть працювати новачки, які можуть пошкодити або некоректно перенести вантаж до транспорту, що у свою чергу призведе до пошкоджень.

У випадку з «Mir Demontazha», у Вас не буде приводу для хвилювання. Тут, з Вами буде працювати команда досвідчених працівників, кожен з яких виконував десятки або навіть сотні (залежить від того, скільки особа перебуває в компанії) замовлень різної складності. Це стає можливим завдяки регулярним тренінгам, ретельній особистій підготовці, а також обміну досвідом між працівниками. Кожен з цих факторів сприяє тому, що послуги вантажників у Львові від компанії «Mir Demontazha» стають все більш затребуваними.

Кожна з бригад, яка буде займатися перевезенням вантажу або особистих речей, оснащена всіма необхідними інструментами та приладами, які допомагають розбирати габаритні конструкції та укомплектовувати їх на час перевезення. Те саме стосується і транспорту. В нашому автопарку знаходяться кілька десятків одиниць техніки з різними показниками вантажопідйомності. Так, коли настає момент для чергового виїзду, ми заздалегідь визначаємо, який автомобіль слід використати, відштовхуючись від інформації, наданої клієнтом.

Вантажні перевезення від «Mir Demontazha» – переваги співпраці

Ми знаємо, що дехто може бути налаштований скептично стосовно нашого сервісу та вважає, що співпраця з іншими менш відомими компаніями дозволить отримати той самий результат. Однак, під час співпраці з нами Ви отримаєте низку переваг, яких не здатні запропонувати Вам наші конкуренти.

Перш за все, це стосується відносин з клієнтами та порядку виконання замовлень. Кожне з них підкріплюється угодою, яка укладається на самому початку, коли Ви зв’язуєтесь з нами вперше. У договорі ми зазначаємо дату, місце та час проведення робіт (це стосується всіх видів послуг, в тому числі і використання послуг вантажників), а також зазначаємо вартість. Таким чином, наша співпраця є документально підтвердженою, і обидві сторони чітко знають, коли і як буде виконуватися робота.

Наступний аспект, який відрізняє нас від конкурентів – оперативність у виконанні всіх завдань. Ми дуже часто чули, як клієнти скаржилися на постійні затягування та перенесення робіт іншими сервісами. Якщо це відбувається під час ремонту приміщення або реконструкції будівлі, це може стати серйозною проблемою. Замовникам доведеться робити непотрібні витрати, що у свою чергу може відобразитися на кінцевому результаті всього проекту.

Після того, як наша команда отримує чергове замовлення, де потрібні послуги вантажників квед, ми заздалегідь продумуємо та узгоджуємо план дій. Потрібно визначити необхідну кількість членів бригади та обрати транспорт з потрібною вантажопідйомністю. Якщо бригада сформована правильно, і транспортний засіб відповідає запитам клієнта, все відбудеться дуже швидко, і вже за кілька годин після нашого прибуття всі речі будуть успішно перевезені до нової локації та доставлені у потрібне приміщення.

Послуги вантажників квед – алгоритм виконання замовлень

Коли клієнт зв’язується з нашим адміністратором, аби оформити замовлення, ми одразу формуємо договір, в якому зазначаються всі ключові дані, що стосуються майбутнього перевезення речей або іншої послуги. Після цього, клієнт здійснює оплату згідно тарифів «Mir Demontazha» так чекає відповідної дати.

Коли настає день виконання замовлення, наша бригада прибуває на місце та здійснює вантажні перевезення у Львові. Ми переносимо всі речі до вантажної машини та встановлюємо їх таким чином, щоб не пошкодити під час перевезення. Це стосується як малих об’єктів (стільців, тумбочок), так і габаритних речей (столи, двоярусні ліжка, шафи, піаніно тощо). Після прибуття на нову локацію, ми піднімаємо всі об’єкти на потрібний поверх та встановлюємо згідно вказівок замовників. Звісно, час виконання залежить від кількості речей, які необхідно перевезти та відстані до місця, в яке потрібно привезти ці самі речі. Втім, Вам не варто перейматися – ми виконали сотні замовлень подібного характеру, і в нас не було жодного відхилення від графіку.

У випадку, якщо виконання замовлення неможливе через обставини, на які не може вплинути жодна зі сторін, операція переноситься. Нова дата та час проведення узгоджуються з клієнтом заздалегідь, аби не допустити непорозумінь.

Вантажні перевезення – найбільш поширені проблеми

Люди, які не хочуть використовувати послуги вантажників у Львові вважають, що для перевезення речей та матеріалів не обов’язково співпрацювати зі спеціалістами, і подібні ситуації можна вирішити самостійно. Втім, коли справа доходить власне до перевезення, починаються труднощі.

В першу чергу, це проблема, пов’язана з вибором та пошуком транспортного засобу. Необхідно враховувати вагу всіх об’єктів, які ви збираєтеся перевозити, і відштовхуючись від цього шукати автомобіль. Звернувшись до «Mir Demontazha», Ви автоматично звільняєтеся від цієї роботи. Достатньо лише повідомити адміністратора про те, які речі Ви будете перевозити, і ми самі визначимо, який транспортний засіб потрібен для перевезення саме Ваших речей.

Інша проблема, яка дуже часто призводить до неприємних наслідків – некоректне комплектування речей. Зазвичай, люди просто складають все так, аби воно могло вміститися в кузов автомобіля, та фіксують його за допомогою мотузок. Втім, це не завжди допомагає. Якщо Ви маєте справу з важкими габаритними об’єктами (сейфи, піаніно тощо), їх слід розміщувати та фіксувати окремо один від одного. Таким чином, Ви уникаєте можливих зіткнень та пошкоджень. У випадку зі збірними об’єктами на кшталт шаф, столів комодів, їх слід розібрати. Ви зберігаєте простір в кузові та не допускаєте ситуацій, в яких об’єкти могли б зіштовхнутися з іншими речами. Втім, якщо Ви будете працювати з нами, Вам не доведеться думати про це, адже ми будемо тримати процес під контролем від першої до останньої хвилини.

Ціни на вантажні перевезення від компанії «Mir Demontazha»

Більшість клієнтів турбує питання вартості послуг, особливо якщо це стосується перевезення речей або матеріалів для подальших робіт. Всі хочуть зекономити, адже знають, що попереду може бути дуже багато витрат. Тому, люди витрачають багато часу на пошук вигідних пропозицій. Однак, якщо Ви є клієнтом компанії «Mir Demontazha», Вам не доведеться цього робити. З нами у Вас є можливість замовити послуги вантажників у Львові за найкращими цінами в місті. Це не перебільшення, адже навіть якщо у Вас планується масштабне перевезення речей, у нас передбачена знижка для таких випадків. Тому, якщо Ви готові здійснити подібну операцію і хочете зробити це швидко, скоріш телефонуйте нам та оформлюйте замовлення!×

Ціна на вантажні перевезення по Львову, послуги вантажників

Послуги вантажника 125 грн/год   Мінімальне замовлення: 250 грн
Послуги вантажника-такелажника 150 грн/год   Мінімальне замовлення: 300 грн
Renault Master, 10 кубів, (довж. шир. вис.) 3.1*1.7*1.9метра до 2х тон,(2 пас.місця.) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Peugeot Boxer, 11.5 кубів, (довж. шир. вис.) 3.15*1.8*1.95 метра до 1.5 тон,(2 пас.місця.) (м’яка обшивка з паролону) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Volkswagen LT35 13 кубів, (довж. шир. вис.)4.2*1.7*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes Sprinter 14 кубів, (довж. шир. вис.)4.25*1.8*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes-Benz Sprinter 315CDI, 15,5кубів (довж. шир. вис.)3.7*1.9*2.2 метра до 1,5 тон,(2 пас.місця.) (ізотерм) 250 грн/год   Мінімальне замовлення: 500 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 18 кубів (довж. шир. вис.)4.4*1.8*2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) 300 грн/год   Мінімальне замовлення: 600 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 17 кубів (довж. шир. вис.)4*1.97*2.2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) гідроборт до 500 кг 350 грн/год   Мінімальне замовлення: 700 грн
MAN 5 т. 36 куб. 2,35*2,35*6,1 м. заднє завантаження, є гідроборт 400 грн/год   Мінімальне замовлення: 1600 грн
MAN 10 т. 45 куб. 2,35*2,35*7,2 м. заднє завантаження від 14грн/км    
Послуги майстра із монтажу/демонтажу договірна    
Упакування та надання гарантії від 200 грн    
Організація переїзду по Україні    
ЗІЛ 5 т. 3,8 куб. 350  
×