Копання траншей у Львові

Копання траншей у Львові

Сьогодні попит на будівельні послуги у Львові зростає у геометричній прогресії. Люди розпочинають роботу над новими проектами, за якими у свою чергу стоять масштабні будівництва. Саме тому послуги на кшталт копання траншей стають актуальними, і замовникам потрібно знайти спеціалістів, які візьмуться за виконання поставленого завдання.

Втім, з цим можуть виникати проблеми, адже кількість компаній та сервісів, що здатні виконувати подібні завдання, дуже обмежена. Зазвичай все обмежується демонтажем конструкцій, вивезенням будівельного сміття або перевезенням матеріалів. Але, якщо Ви вже змирилися з тим, що вирішити проблему неможливо, ми скажемо Вам, що це не так. Звернувшись до компанії «Mir demontazha», Ви зможете швидко вирішити проблеми, пов’язані з копанням траншей у Львові.

Послуги копання траншей у Львові від компанії «Mir demontazha»

На перший погляд може здатися, що подібна робота не вимагає від майстрів особливої підготовки або знань, і впоратися з нею можна самотужки, без залучення додаткових сил. Однак, все не так просто.

Перш за все, слід враховувати, що замовник збирається робити з цією траншеєю в майбутньому та як саме він буде її використовувати. Якщо мова йде про роботу на фермерських територіях, потрібно заздалегідь прорахувати розмір та глибину ставків. Це необхідно для того, аби забезпечити постійний доступ води до грядок і при цьому не порушувати функціонування інших об’єктів на ділянці.

У випадку з більш масштабними роботами, що ведуться на великих об’єктах, необхідно заздалегідь подбати про техніку, що її будуть використовувати працівники компанії для копання траншей у Львові. Сюди відносимо екскаватори, вантажівки, трактори та інші види авто, що застосовуються для подібних робіт. Кількість техніки визначається заздалегідь в залежності від масштабів майбутньої роботи, аби коректно розділити ресурси.

Копання траншей – особливості проведення робіт

Компанія «Mir demontazha» вже багато років працює з клієнтами, і за цей час виробила свій власний алгоритм для виконання послуг різного типу. В даному матеріалі ми розкажемо про всі етапи та деталі послуги викопування траншей.

Спочатку, коли клієнт виходить з нами на зв’язок та замовляє дану послугу, ми просимо його надати детальну інформацію про об’єкт (площа, розмір майбутніх траншей тощо). Використовуючи ці дані ми формуємо бригаду працівників, готуємо обладнання та транспорт для виконання замовлення (якщо планується здійснювати копання траншей вручну, з автопарку залучаються тільки вантажівки).

Тепер, коли всі аспекти враховано, команда «Mir demontazha» прибуває на об’єкт у визначений час та проводить земельні роботи. Завдяки підготовленому заздалегідь плану дій, робота не займає багато часу адже кожен член бригади виконує свою частину роботи.

Після того, як роботу завершено, вантажівка вивозить залишки землі з території, і власник може починати облаштування траншеї за власним бажанням.

Оплата за послуги здійснюється перед початком робіт в момент укладання угоди. Клієнт здійснює переказ коштів за реквізитами, вказаними на офіційному сайті компанії.

Копання траншей вручну

Дехто вважає, що зараз дана послуга не користується попитом, адже більшість сервісів та приватних осіб, що займаються подібними роботами, використовують техніку або автоматизовані пристрої для копання траншей. Втім, ручний метод все ж залишається затребуваним, адже дуже часто утворюються ситуації, коли використання техніки є неможливим. Саме тоді слід вдатися до ручного копання.

Замовляючи таку послугу в компанії «Mir demontazha» у Львові, Ви можете бути впевнені в тому, що з Вами будуть працювати справжні професіонали. Кожен з членів нашої команди має багаторічний досвід у даній сфері, і всі члени бригади готові до робіт будь-якої складності. Всі вони чудово розуміють, чим відрізняється траншея під фундамент будівлі від каналізаційної траншеї. Заздалегідь узгодивши з клієнтом бажаний розмір всього окопу, ми швидко виконаємо замовлення без необхідності проведення додаткових робіт.

Найбільш поширені питання стосовно копання траншей у Львові

Дуже часто, під час виконання замовлень, клієнти задають нам питання, пов’язані з особливостями робочого процесу. Деякі з них повторюються, і для того, аби не повторюватися, ми вирішили винести найбільш поширені запити в цей матеріал та дати на них відповіді.

1) Яка пора року є найбільш сприятливою для копання траншей?

Насправді, не існує чіткої пори року чи сезону, яка б найкраще підходила для проведення подібних заходів. Єдине, чого слід уникати під час копання траншей – дощів. Очевидно, що велика кількість опадів зруйнує основу Ваших окопів, в результаті чого роботу потрібно буде проводити повторно, а це – зайві витрати. Тому, плануйте проведення земляних робіт заздалегідь.

2) Як зрозуміти, коли моє замовлення буде виконано?

Під час оформлення цього самого замовлення компанія «Mir demontazha» укладає угоду з замовником. В цій угоді зазначається точна дата і місце проведення робіт. У разі виникнення проблем або появи обставин, на які не в змозі вплинути жодна зі сторін, земельні роботи переносяться. Нову дату також буде узгоджено.

3) Скільки часу триватиме копання?

Тут все залежить від масштабу об’єкту, на якому ведуться роботи та обсягу ресурсів, які залучаються для проведення робіт. Зазвичай, більшість замовлень, що надходять до компанії «Mir demontazha», виконуються протягом одного робочого дня без необхідності перенесення.

4) Від чого залежить вартість замовлення?

Основним критерієм, що впливає на визначення тарифу, є обсяг майбутніх робіт. Втім, вам не слід перейматися, адже ціна на копання траншей, запропонована нашою компанією, Вас приємно здивує. Тому, можете без проблем планувати копання в необхідному для вас обсязі.

Ці питання є найбільш поширеними серед наших клієнтів. Втім, якщо у Вас виникають інші запити і Ви хочете дізнатися більше про особливості виконання робіт або інші аспекти, можете залишати їх на офіційному сайті або на сторінках компанії в соціальних мережах. Наші менеджери одразу дадуть на них відповіді.

Відгуки про копання траншей у Львові

Обираючи виконавця для замовлення, клієнти дуже часто звертають увагу на відгуки попередніх замовників. Це дає можливість зрозуміти, що насправді являє собою сервіс та чого слід від нього очікувати.

У випадку з «Mir demontazha» цей параметр на висоті, адже всі відгуки, залишені нашими клієнтами, є виключно позитивними. Якщо Ви також бажаєте поділитися своїми враженнями про проведені роботи, можете залишити свій відгук на наших сторінках в соціальних мережах або на офіційному сайті. Коли нові користувачі будуть переходити у відповідний розділ, відгук буде відображатися там.

Ціна на копання траншей

Окрім відгуків, не менш важливим критерієм для замовників є вартість послуги. Тарифи поступово підвищуються, тому кожен намагається знайти якомога більш вигідний для себе варіант. Саме тому люди порівнюють велику кількість сервісів, намагаючись знайти те, підійде їм якнайкраще. Втім, працюючи з «Mir demontazha», Ви будете мати найкращі ціни на копання траншей у Львові. До того ж, на особливо великі замовлення розповсюджується знижка, тому Ви можете без жодних вагань оформлювати документи на копальні роботи у великих об’єктах. Повірте – кінцева ціна Вас приємно здивує!×

Ціна на вантажні перевезення по Львову, послуги вантажників

Послуги вантажника 125 грн/год   Мінімальне замовлення: 250 грн
Послуги вантажника-такелажника 150 грн/год   Мінімальне замовлення: 300 грн
Renault Master, 10 кубів, (довж. шир. вис.) 3.1*1.7*1.9метра до 2х тон,(2 пас.місця.) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Peugeot Boxer, 11.5 кубів, (довж. шир. вис.) 3.15*1.8*1.95 метра до 1.5 тон,(2 пас.місця.) (м’яка обшивка з паролону) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Volkswagen LT35 13 кубів, (довж. шир. вис.)4.2*1.7*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes Sprinter 14 кубів, (довж. шир. вис.)4.25*1.8*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes-Benz Sprinter 315CDI, 15,5кубів (довж. шир. вис.)3.7*1.9*2.2 метра до 1,5 тон,(2 пас.місця.) (ізотерм) 250 грн/год   Мінімальне замовлення: 500 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 18 кубів (довж. шир. вис.)4.4*1.8*2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) 300 грн/год   Мінімальне замовлення: 600 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 17 кубів (довж. шир. вис.)4*1.97*2.2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) гідроборт до 500 кг 350 грн/год   Мінімальне замовлення: 700 грн
MAN 5 т. 36 куб. 2,35*2,35*6,1 м. заднє завантаження, є гідроборт 400 грн/год   Мінімальне замовлення: 1600 грн
MAN 10 т. 45 куб. 2,35*2,35*7,2 м. заднє завантаження від 14грн/км    
Послуги майстра із монтажу/демонтажу договірна    
Упакування та надання гарантії від 200 грн    
Організація переїзду по Україні    
ЗІЛ 5 т. 3,8 куб. 350  
×