Демонтаж залізобетонних конструкцій у Львові

Демонтаж залізобетонних конструкцій у Львові

Сьогодні у Львові відбувається велика кількість будівельних робіт. Сюди можна віднести як реалізацію нових проектів (житлових комплексів, офісних будівель тощо), так і реконструкцію старих конструкцій. І якраз у другому випадку замовникам завжди потрібна допомога спеціалістів, аби здійснити демонтаж залізобетонних конструкцій.

Дехто вважає, що подібну роботу можна виконати і без сторонньої допомоги, і відмовляється від послуг спеціалістів. В більшості випадків, це призводить до затримки в будівництві, серйозних витрат і навіть необхідності починати роботу з нуля. Тому, аби не допустити такого, слід скористатися послугами спеціалістів. Вони зможуть швидко впоратися з поставленим завданням та дадуть Вам можливість спокійно продовжити розвиток проекту. І якщо Ви досі не знаєте, до кого звернутися, ми пропонуємо звернути увагу на компанію «Mir Demontazha». З нею, Ви можете розраховувати на швидкий демонтаж залізобетонних конструкцій у Львові без жодних негативних наслідків.

Демонтаж залізобетонних конструкцій у Львові від компанії «Mir Demontazha»

Компанія «Mir Demontazha» працює на ринку з 2013 року. За цей час, ми встигли опрацювати тисячі замовлень та мали можливість співпрацювати як з великими підприємствами, так і з приватними особами. Наші співробітники мають досвід роботи на різних об’єктах та готові братися за проекти будь-якої складності. Це стосується всіх видів послуг, які надає наша компанія, в тому числі і демонтажу бетонних споруд.

За більш ніж сім років роботи на найвищому рівні ми розробили власний алгоритм, який допомагає нам ефективно виконувати замовлення та уникати форс-мажорів. Кожен з членів команди знає, що потрібно робити в конкретній ситуації, і завдяки цьому бригада діє безпомилково.

Виконуючи демонтаж залізобетонних конструкцій, ми використовуємо сучасне автоматизоване обладнання та інструменти. Завдяки ним, швидкість роботи зростає, і ми можемо завершувати роботу на великих об’єктах за короткий проміжок часу. Також, в нашому розпорядженні завжди є габаритний транспорт, який дозволяє здійснити вивіз будівельного сміття та використаних матеріалів з об’єктів. Таким чином, ми звільняємо клієнтів від необхідності замовляти додаткові послуги у сторонніх компаній.

Демонтаж залізобетонних конструкцій – переваги співпраці з «Mir Demontazha»

Іноді люди вважають, що вибір виконавців для здійснення того чи іншого типу робіт не має значення, адже всі діють однаково, і вони в будь-якому разі отримають необхідний результат. Втім, це не зовсім так. Деякі сервіси можуть затягувати виконання демонтажу або знесення споруд, розтягуючи процедуру на кілька днів, інші можуть взагалі не братися за виконання масштабних замовлень через відсутність досвіду роботи або недостатню кількість працівників.

Однак, замовивши демонтаж залізобетонних конструкцій у Львові від компанії «Mir Demontazha», Ви отримаєте низку переваг, які відрізняють нас від конкурентів.

Перша та найбільш вагома перевага полягає в тому, що ми можемо без вагань братися за завдання різної складності. Немає значення, яких масштабів буде об’єкт, на якому потрібно буде працювати, чи наскільки габаритною буде споруда для демонтажу. Отримавши замовлення, ми одразу переходимо до планування всіх подальших дій, формуючи бригаду для конкретного виїзду та обираючи транспорт і обладнання для демонтажу. Замовник заздалегідь надає адміністраторові інформацію про об’єкт, тому ми маємо можливість обрати автомобіль з необхідною вантажопідйомністю та комплект інструментів.

Наші інженери завжди слідкують за станом транспортних засобів, тому будь-які форс-мажори просто неможливі. Кожного разу, коли ми готуємося до виїзду, необхідний нам транспорт проходить техогляд. Якщо під час перевірки буде виявлено хоча б дрібну неполадку, авто одразу замінюють.

Наступна перевага, яка дозволить клієнтам без проблем працювати з нами полягає в тому, що ми працюємо без посередників. Іноді подібні нам компанії практикують метод оформлення замовлень або оплати послуг через сторонні сервіси, а це у свою чергу може бути незручно для клієнтів. У випадку з «Mir Demontazha» Ви будете працювати безпосередньо з нами, через менеджера. Він прийматиме замовлення, формуватиме угоду, де зазначаються всі деталі майбутніх робіт, а також допомагає здійснювати оплату послуг. Таким чином, ми не стягуємо з клієнтів комісію під час оплати та не витрачаємо їхній час, поки триває опрацювання їхнього замовлення. Все відбувається оперативно, і вже згодом Ви зможете побачити, як наші працівники здійснюють демонтаж залізобетонних конструкцій у Львові.

Відгуки про демонтаж залізобетонних конструкцій у Львові

Ми часто чуємо, що одним з ключових показників якості роботи сервісу для клієнтів є відгуки попередніх користувачів. Оскільки в цих повідомленнях люди детально розповідають про те, як працює компанія, інші мають можливість проаналізувати цю інформацію та визначитись, чи хочуть вони співпрацювати з цим сервісом.

На сайті «Mir Demontazha» Ви можете ознайомитися зі всіма відгуками наших клієнтів. Всі, хто мав можливість працювати з нами, неодмінно були задоволені результатом та рекомендували наші послуги іншим. А якщо Ви також встигли скористатися нашими послугами та бажаєте поділитися враженнями, можете залишити свій відгук у відповідному розділі сайту.

Найбільш поширені запитання стосовно демонтажу залізобетонних конструкцій

Люди хочуть знати якомога більше про те, як ми працюємо, тому задають нам багато питань з цієї теми. Деякі з цих питань повторюються, і ми вирішили винести найбільш поширені з них в цей матеріал.

1) Скільки часу триватиме демонтаж залізобетонних конструкцій?

Тут все залежить від розміру цього самого об’єкту та наявності додаткових споруд. Якщо перед видаленням основної конструкції потрібно демонтувати інші, на це піде значно більше часу. Втім, наші працівники завершують демонтаж протягом одного робочого дня без необхідності перенесення робіт.

2) Чи передбачені якісь гарантії для клієнтів під час демонтажу?

У разі пошкодження майна клієнта, яке мало залишатися неушкодженим, компанія зобов’язана виплатити грошову компенсацію. Це передбачено умовами договору, який ми укладаємо з клієнтами перед початком робіт.

3) Скільки часу минає від моменту оформлення замовлення до його виконання?

Кожне отримане замовлення виконується протягом одного тижня з моменту його реєстрації в базі.

Демонтаж залізобетонних конструкцій – ціна послуги

Питання вартості завжди турбує клієнтів, особливо якщо ця сама послуга є частиною масштабного проекту. Компанії регулярно підвищують тарифи, тому кожен намагається знайти оптимальний для себе варіант. Заради цього, люди витрачають багато часу на порівняння вартості послуг від різних сервісів, з метою виявити оптимальний варіант у співвідношенні ціна-якість. Втім, якщо Ви будете працювати з «Mir Demontazha», у Вас не буде подібних проблем. Ми пропонуємо кожному замовити демонтаж залізобетонних конструкцій за найкращими цінами у Львові. До того ж, для масштабних замовлень передбачена система знижок. Тому, якщо Ви готові реалізовувати свої ідеї та вирішувати важливі задачі, можете зробити це вже зараз!×

Ціна на вантажні перевезення по Львову, послуги вантажників

Послуги вантажника 125 грн/год   Мінімальне замовлення: 250 грн
Послуги вантажника-такелажника 150 грн/год   Мінімальне замовлення: 300 грн
Renault Master, 10 кубів, (довж. шир. вис.) 3.1*1.7*1.9метра до 2х тон,(2 пас.місця.) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Peugeot Boxer, 11.5 кубів, (довж. шир. вис.) 3.15*1.8*1.95 метра до 1.5 тон,(2 пас.місця.) (м’яка обшивка з паролону) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Volkswagen LT35 13 кубів, (довж. шир. вис.)4.2*1.7*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes Sprinter 14 кубів, (довж. шир. вис.)4.25*1.8*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes-Benz Sprinter 315CDI, 15,5кубів (довж. шир. вис.)3.7*1.9*2.2 метра до 1,5 тон,(2 пас.місця.) (ізотерм) 250 грн/год   Мінімальне замовлення: 500 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 18 кубів (довж. шир. вис.)4.4*1.8*2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) 300 грн/год   Мінімальне замовлення: 600 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 17 кубів (довж. шир. вис.)4*1.97*2.2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) гідроборт до 500 кг 350 грн/год   Мінімальне замовлення: 700 грн
MAN 5 т. 36 куб. 2,35*2,35*6,1 м. заднє завантаження, є гідроборт 400 грн/год   Мінімальне замовлення: 1600 грн
MAN 10 т. 45 куб. 2,35*2,35*7,2 м. заднє завантаження від 14грн/км    
Послуги майстра із монтажу/демонтажу договірна    
Упакування та надання гарантії від 200 грн    
Організація переїзду по Україні    
ЗІЛ 5 т. 3,8 куб. 350  
×