Демонтаж стяжки у Львові

Демонтаж стяжки у Львові

Ремонтні роботи, як правило, завжди супроводжуються тривалими підготовчими процесами, до яких належать і демонтажні роботи. Демонтаж стяжки є однією з основних операцій, яку потрібно провести, перш ніж переходити до розбудови та оформлення приміщення. Але справа в тому, що більшість людей, які займаються ремонтом у квартирах, офісах та інших приміщеннях завжди намагаються зробити це самостійно, не звертаючись до фахівців. Вони думають, що ця та інші види демонтажних робіт не потребують особливих навичок, і з ними зможе впоратися кожен. На жаль, це не так. Існує багато аспектів, на які не звертають увагу, через що весь процес демонтажу ускладнюється.

Тому, аби не допустити затримок та не вдаватися до додаткових витрат, ми рекомендуємо Вам звернутися до справжніх спеціалістів – компанії «Mir Demontazha». Під час співпраці з нами Ви зрозумієте, що довіритися майстрам буде набагато легше, ніж намагатися зробити все самостійно.

демонтаж стяжки у ЛьвовіДемонтаж стяжки підлоги від компанії «Mir Demontazha» у Львові 

Звісно, зараз на ринку функціонує велика кількість компаній, які готові надавати клієнтам послуги демонтажу. Але проблема в тому, що переважна більшість таких сервісів мають досить вузьку спеціалізацію, і працюють в обмеженому діапазоні через відсутність кадрів чи досвіду у працівників. Втім, разом з «Mir Demontazha» у Вас не буде потребі в пошуку альтернатив.

Наша компанія працює з клієнтами з 2013 року та проводить демонтаж стяжок, стін та інших конструкцій будь-якої складності. Ми опрацьовуємо замовлення будь-якого масштабу, починаючи від демонтажу у невеликих квартирах та офісах і завершуючи опрацюванням складських приміщень, заводів тощо. Кожен з членів бригади має досвід роботи в цій сфері, тому під час демонтажу у нас не виникає труднощів або непорозумінь з приводу того, що має зробити кожен з працівників.

Перед тим, як бригада виїжджає на місце для здійснення демонтажних робіт, експерти складають послідовний план дій та алгоритм проведення операції на конкретному об’єкті. Звісно, тут враховуються всі вимоги клієнта, але основна мета полягає в тому, аби зробити демонтаж стяжки якомога простішим.

 Суха стяжка підлоги: поетапний демонтаж

Загалом, весь процес демонтажу можна розділити на кілька етапів, і зараз ми розповімо про кожен з них.

Перш за все, це стосується «офіційної» частини. Коли Ви виходите на зв’язок з нашим адміністратором та оформлюєте замовлення, між сторонами укладається угода. В ній зазначається дата, час і місце проведення демонтажу, а також вартість послуги. Після того, як угоду складено, замовник здійснює оплату, а бригада «Mir Demontazha» прибуває на місце для проведення попереднього огляду. Це у свою чергу необхідно для складання плану дій та кращого розуміння ситуації. Також, такий огляд допомагає визначити, яке обладнання необхідне для демонтажу конструкції.

Фінальним етапом буде власне сам демонтаж стяжки підлоги. Після цього, команда самостійно здійснить вивіз сміття та уламків, що залишилися після проведення робіт. Таким чином, Ви зможете швидше перейти до заміни поверхні або її реконструкції в залежності від мети.

Основні переваги роботи з компанією «Mir Demontazha» у Львові

Кожна компанія чи сервіс, що пропонує клієнтам послуги різного типу, завжди намагається акцентувати увагу на своїх перевагах. Але дуже часто виявляється, що ці переваги не реалізуються в повній мірі або не проявляються взагалі. Втім, у випадку з нашою компанією це не так. Переходячи у статус нашого клієнта, Ви зможете в повній мірі відчути наступні переваги:

  • Компетентність та повага до клієнтів. За більше ніж сім років стабільної роботи ми змогли налагодити демонтаж стяжки Львівзв’язок з сотнями людей та підприємств, які тепер є нашими постійними клієнтами. Великою мірою це стало можливо завдяки нашому підходу до роботи. Ми ніколи не порушуємо умов, зазначених в угоді та не допускаємо відхилень від плану, який було сформовано до початку робіт. Наша компанія отримує замовлення щотижня, і кожне з них має заздалегідь встановлений час початку. Це означає, що будь-яка затримка може призвести до руйнування всього графіку.
  • Професіоналізм працівників. Ми часто чуємо про те, як працівники інших компаній, що також займаються демонтажем стяжок у Львові, здатні дозволяти собі неприпустимі речі. Це стосується, в першу чергу, порушення домовленостей з клієнтами, регулярні затримки робіт, пияцтво та навіть крадіжка матеріалів, необхідних для проведення операції. Очевидно, що всі вищезазначені приклади є неприпустимими, і кожного разу, коли замовники дізнаються про них, вони вимушені терміново шукати інших виконавців або в інший спосіб вирішувати цю проблему. Однак якщо Ви маєте справу з «Mir Demontazha», Ви можете не хвилюватися про стан вашого об’єкту або можливе порушення дедлайну. Ми просто не можемо дозволити собі вчинити так, тому контролюємо кожен крок проведення демонтажних робіт.
  • Вигідна співпраця. Цей пункт цікавить клієнтів найбільше. Це і не дивно, адже все завжди впирається у питання фінансів, і кожен хоче дізнатися ціну демонтажу стяжок у Львові. Зазвичай, компанії визначають тарифи відповідно до площі поверхні або об’єкту, на якому буде здійснюватися демонтаж (наприклад, під час знесення будинку враховується його загальна площа). Але це не означає, що замовивши демонтаж на великому об’єкті, Вам доведеться заплатити якусь астрономічну суму. Навпаки, якщо Ви зробите замовлення певного масштабу, ми надамо Вам знижку не зважаючи на тип послуги. Це означає, що клієнтам «Mir Demontazha» буде однаково вигідно робити як невеликі, так і масштабні замовлення.
  • Робота без посередників. Іноді, основною проблемою для клієнтів під час замовлення послуг стає власне складність цього самого замовлення. Виявляється, що у сервісу, який здійснює послуги демонтажу, є посередник, через якого формуються угоди та здійснюється оплата. Через це людям доводиться переплачувати, а в окремих випадках трапляються форс-мажори, і компанія не може підтвердити переказ коштів. Це – зайві проблеми, на вирішення яких доводиться витрачати час, а жодному клієнтові це не потрібно. Але з нами Вам не доведеться думати про вирішення проблем, адже ми завжди працюємо з клієнтами на пряму, не залучаючи сторонніх осіб. Ми знаємо, що це не полегшить процес ані для нас, ані для клієнтів, тому намагаємося спростити все, наскільки це можливо.

Стяжка підлоги з пінопластом: основні труднощі

Повертаючись до питання, чи є сенс у замовленні послуг спеціалізованих компаній під час виконання подібних робіт, вважаємо за потрібне ще раз наголосити на тому, що демонтаж не є простою операцією. Так, окремі етапи не є складними, але увесь процес загалом потребує від виконавця необхідних умінь (зокрема, вміння використовувати обладнання для демонтажу). Але головна особливість полягає в тому, що демонтаж стяжки підлоги має кілька ключових аспектів, на які не звертають увагу люди без досвіду.

Першим і, мабуть, ключовим аспектом є власне необхідність проведення демонтажу. До таких можемо віднести дефекти поверхні, а також наявність похибок, які могли бути допущені під час монтажу покриття. І для того, аби не проводити капітальну заміну всієї підлоги, можна буде обмежитися такою операцією. Також, якщо Ви плануєте встановлення додаткових комунікацій у підлогу (система обігріву, дроти та електрокомунікації), демонтаж є обов’язковою мірою.

Наступним аспектом є фактор збереження покриття підлоги. Як ми вже сказали, не завжди демонтаж стяжки є операцією, після якої проводиться повна заміна або реконструкція підлоги. Тому, якщо Ви бажаєте зберегти лінолеум, паркет або інше покриття, але не знаєте, як правильно зняти його для демонтажу стяжок, скористайтеся послугами спеціалістів. Команда «Mir Demontazha» швидко оцінить ситуацію та виконає операцію, зберігши поверхню в ідеальному стані.

Третій фактор, від якого залежить якість виконання демонтажних робіт – наявність потрібного обладнання. Це дуже важливо, адже завдяки різним типам інструментів можна застосовувати різні види демонтажу, а саме:

  • Різання та буріння. Цей метод є більш грубим за інші, але дозволяє отримати результат якомога швидше. До того ж, Ваші сусіди не будуть скаржитися на шум, адже наші пристрої здатні працювати тихо.
  • Ударний метод. В цьому випадку застосовують звичні нам інструменти, а принцип роботи досить простий – зруйнувати структуру та провести демонтаж стін якомога простіше. До того ж, Ви можете не хвилюватися про наявність сміття та уламків – наша бригада вивезе все.
  • Алмазна різка. Це особливий вид демонтажу, адже до нього вдаються у випадках, коли стяжка є надміцною та товстою, і її неможливо видалити тими методами, про які ми написали вище.

Звісно, вибір методу залежить безпосередньо від типу підлоги, а також матеріалу, з якого зроблена стяжка. Попередній огляд та підготовка допомагають майстрам «Mir Demontazha» обрати потрібні інструменти та завершити роботу якомога швидше.

Якщо майстри працюють з ударними інструментами, робота завжди починається з дальнього кута приміщення. Далі йде рух по напряму до входу в кімнату, поступово видаляючи елементи стяжки. Важливо – якщо під стяжкою розташовуються електроприлади або інші комунікації, їх попередньо відключають. Також особлива увага приділяється трубам, адже їх пошкодження просто недопустиме.

Львів демонтаж стяжкиПоширені питання стосовно демонтажу стяжки підлоги

Нові клієнти, які ще не почали працювати з нами та не мають уявлення про демонтаж стяжки у Львові, ставлять дуже багато питань різного характеру. Ми завжди відповідаємо на них та надаємо якомога більше інформації людям, але деякі питання повторюються все частіше. І для того, аби в черговий раз не повторюватися, ми відповімо на найбільш поширені питання в рамках нашого матеріалу.

1) Чи варто здійснювати демонтаж, якщо ми не збираємося проводити ремонтні роботи в приміщенні чи міняти підлогу?

У більшості випадків, демонтаж проводять саме тоді, коли планують встановлювати нові об’єкти чи елементи замість тих, що будуть видалені. Тому, демонтаж слід здійснювати саме перед ремонтом чи заміною того чи іншого компоненту (в даному випадку – стяжки).

2) Що має зробити замовник перед демонтажем стяжки?

Окрім укладання угоди та оплати послуг працівників, Ви маєте заздалегідь перевірити та повідомити бригаду про наявність труб, комунікацій або приладів, що розташовуються під стяжкою. Володіючи цією інформацією, ми зможемо скорегувати план дій та провести демонтаж, не пошкодивши інших елементів.

3) Які гарантії передбачені для демонтажу?

В угоді, яку наша компанія укладає з клієнтом, передбачена грошова компенсація за пошкодження майна. Також, якщо з’явилися обставини, які перешкоджають своєчасному виконанню замовлення та на які неможливо вплинути ані з боку клієнта, ані з боку виконавця, демонтаж переноситься на інший термін, який ми узгоджуємо з Вами. В будь-якому разі, Ви можете не хвилюватися – Ваше замовлення обов’язково буде виконано, і Ви зможете без проблем продовжити ремонт приміщення.

Стяжка підлоги: ціна у Львові

Є кілька основних критеріїв, на основі яких формується остаточна вартість послуги. Це: обсяг виконуваних робіт, можливі додаткові послуги (найчастіше вони відсутні), товщина стяжки, необхідність збереження основного покриття, тип цього покриття, а також рівень складності замовлення. Втім, якщо Ви думаєте, шо дозволити собі подібну послугу буде вкрай важко, Ви помиляєтеся. Працюючи з компанією «Mir Demontazha», Вам не доведеться економити, відкладати бажаний ремонт на невизначений термін, шукати альтернативи або взагалі відмовлятися від операції. В нас Ви отримаєте можливість замовити демонтаж стяжки за найкращими цінами у Львові. До того ж, як ми вже казали, для особливо масштабних замовлень передбачена система знижок, тому якщо Ви підприємець і бажаєте провести демонтаж, Вам буде вигідно співпрацювати з нами.

«Mir Demontazha» дає можливість кожному відчути, що можна без зайвих труднощів провести необхідну роботу (в нашому випадку – демонтаж стяжки підлоги), не витрачаючи при цьому зайвих коштів. Ви нічим не ризикуєте, Ваше майно залишиться недоторканим, а результат не змусить думати про пошук альтернатив. Не зволікайте – скористайтеся вигідною пропозицією вже зараз!

Залишити коментар