Демонтаж стін у Львові від компанії «Mir Demontazha»

Демонтаж стін у Львові від компанії «Mir Demontazha»

Демонтаж стін є невід’ємною частиною перебудови або демонтажу приміщення чи його окремої частини. Зазвичай люди, які планують подібні маніпуляції, не приділяють достатньо уваги цьому процесу, та намагаються зробити все самостійно, ігноруючи допомогу або послуги спеціалістів.

Однак, у більшості випадків це призводить до руйнування структури приміщення, що у свою чергу змушує вдаватися до зміни плану робіт. Таким чином, Ви ризикуєте відхилитися від звичного для себе графіку та витратити набагато більше ресурсів, ніж планували до цього. Тому, слід подбати про те, щоб роботи відбувалися під наглядом майстрів, і результат повністю задовольнив замовників. І якщо ви досі шукаєте сервіс або компанію, яка б могла виконати замовлення з демонтажу бетонних стін, не створивши додаткових труднощів, радимо звернути увагу на компанію «Mir Demontazha», що базується у Львові.

Демонтаж стін у місті Львів – загальні відомості

Команда спеціалістів «Mir Demontazha» працює на ринку вже з 2013 року. За цей час, ми встигли попрацювати з тисячами клієнтів та виконати замовлення різного типу та різного рівня складності. Операція з демонтажу стін у Львові є однією з найбільш популярних, особливо коли справа стосується ремонту чи реконструкції старих приміщень.

Ми завжди дуже ретельно ставимося до виконання завдань, тому ретельно плануємо всі кроки, яких будемо дотримуватися під час роботи. Тому, далі ми детально окреслимо процес проведення демонтажу.

Все починається на стадії оформлення замовлення клієнтом. Тоді, визначившись з датою та часом, наші спеціалісти визначають кількість членів бригади, які будуть працювати в цей конкретний час, а також обладнання, необхідне для ефективної роботи. Мова йде не тільки про інструменти, а також і про спецтехніку (якщо в цьому є потреба). У своїй роботі ми використовуємо ударні молотки та пили для алмазного різання. Завдяки потужності цих приладів, можна швидко проводити демонтажні роботи, розрізаючи споруди на частини та подальшого видалення з об’єкту. І якщо раніше замовників могли налякати неадекватні ціни на демонтаж стін, тепер все буде інакше. «Mir Demontazha» забезпечить Вам якісне обслуговування з використанням сучасного приладдя, яке дозволяє швидко впоратися із поставленим завданням.

Що стосується самої роботи на об’єкті, то тут все дуже просто. Наші спеціалісти діють згідно з планом та проводять демонтаж, не завдаючи шкоди іншим об’єктам. Тому, якщо Ви боялися, що окрім стін будуть пошкоджені інші частини приміщення, можете заспокоїтися.

Демонтаж бетонних стін – переваги співпраці з «Mir Demontazha»

Шукаючи компанію для виконання подібних робіт, люди намагаються якомога більш ретельно ознайомитися зі всією доступною інформацією, аби мати чітке розуміння того, з ким вони працюють. І якщо ви будете шукати подібний розділ про «Mir Demontazha», вам слід звернути увагу на цей блок, адже тут ми виклали перелік тих переваг, які отримує клієнт під час співпраці з нашою компанією.

Перше, на що слід звернути увагу – підхід до роботи. Як вже зазначалося вище, ми плануємо кожен крок у здійсненні всіх наших послуг, в тому числі і демонтаж стін. Не маючи продуманого плану, деякі бригади можуть припускатися помилок або не розраховувати час, відведений на демонтаж. Внаслідок цього, клієнт ризикує не отримати потрібного результату і витрачати зайві кошти на переробку, яка у свою чергу вплине на терміни завершення загального ремонту

Наступна перевага співпраці з «Mir Demontazha» – професіоналізм працівників. Члени нашої команди вже багато років працюють на найвищому рівні та здатні виконувати необхідні завдання на об’єктах будь-якого масштабу. Беручись за демонтаж стін у Львові, вони чітко розуміють, як досягти потрібного результату. До того ж, під час роботи вони застосовують сучасне автоматизоване обладнання, за допомогою якого можна не тільки демонтувати частини споруди, але й не завдати шкоди іншим об’єктам, що знаходяться поруч та не можуть бути винесені з приміщення (масивні конструкції чи апаратура в офісних будівлях, квартирах, приміщеннях на підприємстві та ін.).

Остання у цьому переліку, але не за значенням перевага стосується тарифів на послуги. Щоразу, коли справа стосувалася будівельних робіт, всі в першу чергу цікавляться тим, якою буде ціна на демонтаж цегляних стін. Аби мати одразу кілька варіантів, люди заздалегідь намагаються отримати інформацію про різні компанії, які виконують подібні послуги. Однак якщо Ви натрапили на «Mir Demontazha», вам не доведеться шукати альтернатив. Ми пропонуємо своїм клієнтам оптимальні тарифи на демонтажні роботи.

Демонтаж стін: ціна, можливі труднощі та інші важливі питання

Часто, оформлюючи замовлення або консультуючись з адміністраторами, люди задають нам багато питань стосовно виконання робіт та їх окремих аспектів. Питання часто повторюються, тому ми зібрали найбільш популярні з них та дали відповіді в рамках цього матеріалу.

1) Скільки часу займає оформлення замовлення та які документи потрібні для ухвалення?

Загалом весь процес триватиме не більше двадцяти хвилин. Ви повідомляєте адміністратору, в якій будівлі буде проводитися демонтаж стін (для визначення того, скільки ресурсів знадобиться для завершення), її площу, а також заздалегідь обговорюєте дату проведення демонтажу стін. Після цього, адміністратор оформляє договір з усіма вказаними Вами даними, і Ви здійснюєте оплату послуги. Тоді, команда «Mir Demontazha» починає опрацьовувати замовлення та готувати все необхідне для роботи приладдя.

2) Від чого залежить тривалість або складність демонтажу?

Основними факторами, що впливають на вартість робіт, стає конструкція будівлі, товщина стін та особливість розташування приміщення. В залежності від цього, майстрам може знадобитися трохи більше часу на те, аби виконати роботу належним чином. Втім, особливих проблем не виникне, адже в розпорядженні бригадирів будуть автоматичні інструменти. Це дозволить виконати роботу вчасно та не порушувати встановлених заздалегідь термінів. Всі пили та молоти заздалегідь перевіряються майстрами перед кожним викликом, тому вірогідність поломки зводиться до мінімуму?

3) Що відбувається у разі зриву робіт або форс-мажорів?

Якщо в день виконання замовлення виникають обставини, на які не може вплинути жодна зі сторін, демонтаж стін у Львові переноситься на інший день. Ми визначаємо дату проведення робіт спільно з клієнтом, аби уникнути непорозумінь та не порушувати графік роботи.

4) Скільки часу проходить від моменту реєстрації замовлення до його виконання?

У більшості випадків, всі замовлення виконуються протягом одного тижня з моменту замовлення.

Демонтаж бетонних стін – ціна послуги від компанії «Mir Demontazha»

Одним з найважливіших для клієнтів є питання вартості послуг. Сервіси можуть неодноразово змінювати тарифи протягом року, від чого пошук оптимального варіанту стає дедалі складнішим. Тому, люди нерідко проводять демонтаж стін самостійно, витрачаючи значно більше часу та ресурсів, ніж цього насправді вимагає ситуація.

Втім, тепер Вам не доведеться витрачати купу часу на пошуки компанії, яка б могла надати якісні послуги за адекватними тарифами. Компанія «Mir Demontazha» пропонує клієнтам оптимальний варіант у співвідношення вартості та якості послуг. До того ж, Ви вже знаєте про наші основні переваги, тому навряд чи у Вас будуть альтернативи. Наші ціни на демонтаж бетонних стін підійдуть клієнтам незалежно від масштабів робіт – для особливо великих замовлень буде діяти спеціальний тариф зі знижкою.

Тому, якщо Ви готові провести капітальний ремонт або реконструювати приміщення чи цілу будівлю, не зволікайте. Телефонуйте нам та оформлюйте замовлення на демонтажні роботи найвищого класу!×

Ціна на вантажні перевезення по Львову, послуги вантажників

Послуги вантажника 125 грн/год   Мінімальне замовлення: 250 грн
Послуги вантажника-такелажника 150 грн/год   Мінімальне замовлення: 300 грн
Renault Master, 10 кубів, (довж. шир. вис.) 3.1*1.7*1.9метра до 2х тон,(2 пас.місця.) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Peugeot Boxer, 11.5 кубів, (довж. шир. вис.) 3.15*1.8*1.95 метра до 1.5 тон,(2 пас.місця.) (м’яка обшивка з паролону) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Volkswagen LT35 13 кубів, (довж. шир. вис.)4.2*1.7*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes Sprinter 14 кубів, (довж. шир. вис.)4.25*1.8*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes-Benz Sprinter 315CDI, 15,5кубів (довж. шир. вис.)3.7*1.9*2.2 метра до 1,5 тон,(2 пас.місця.) (ізотерм) 250 грн/год   Мінімальне замовлення: 500 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 18 кубів (довж. шир. вис.)4.4*1.8*2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) 300 грн/год   Мінімальне замовлення: 600 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 17 кубів (довж. шир. вис.)4*1.97*2.2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) гідроборт до 500 кг 350 грн/год   Мінімальне замовлення: 700 грн
MAN 5 т. 36 куб. 2,35*2,35*6,1 м. заднє завантаження, є гідроборт 400 грн/год   Мінімальне замовлення: 1600 грн
MAN 10 т. 45 куб. 2,35*2,35*7,2 м. заднє завантаження від 14грн/км    
Послуги майстра із монтажу/демонтажу договірна    
Упакування та надання гарантії від 200 грн    
Організація переїзду по Україні    
ЗІЛ 5 т. 3,8 куб. 350  
×