Демонтаж штукатурки у Львові

Демонтаж штукатурки у Львові

Зараз все більш затребуваними стають всі види послуг, що пов’язані з проведенням ремонтних робіт. Демонтаж штукатурки не став винятком, адже ця операція є невід’ємною частиною підготовки стін до фарбування або клеєння шпалер. І не зважаючи на те, що такий вид робіт не мав би бути складним за своєю суттю, у людей дуже часто виникають труднощі, коли вони планують провести демонтаж. Зазвичай, проблеми виникають через відсутність досвіду у виконанні таких робіт. Через відсутність постійної практики людина може припуститися помилки у виборі обладнання, підготовчому процесі, алгоритмі виконання демонтажу та інших аспектах. В результаті, роботи сильно затримуються, а весь процес ремонту, в якому демонтаж є одним з ключових етапів, може взагалі припинитися на невизначений термін.

Саме тому, аби полегшити собі життя, позбутися непотрібних проблем та скоріше завершити роботу над реконструкцією приміщення, Вам варто звернутися до спеціалістів, які зможуть швидко та якісно провести будівельні роботи у Львові, не змушуючи Вас чекати. Компанія «Mir Demontazha» готова допомогти кожному, хто цього потребує, і виконає будь-яке замовлення не зважаючи на його складність.

 Демонтаж штукатурки у Львові від сервісу «Mir Demontazha»

Нашу компанію ніяк не можна назвати новачком у даній галузі. Ми працюємо з клієнтами з 2013 року та за цей час встигли виконати кілька тисяч замовлень різної складності. Наші клієнти завжди раді тому, що мають можливість співпрацювати з нами, тому кожне замовлення супроводжується позитивними відгуками.

На відміну від конкурентів, ми використовуємо особливий підхід у роботі. Його суть – у ретельному плануванні кожного окремого виїзду. Враховуються всі аспекти, починаючи від типу приміщення і закінчуючи підбором обладнання відповідно до того, в якому стані знаходиться штукатурка.

Формуючи нашу команду протягом багатьох років, ми віддаємо перевагу кваліфікованим спеціалістам, які до цього мали досвід роботи в даній сфері та можуть без жодних труднощів здійснити демонтаж паркету у Львові або будь-які інші роботи подібного характеру. Також, слід сказати і про те, що для виконання замовлень ми використовуємо новітні моделі автоматизованого обладнання. Звичайно, окремі ситуації потребують використання звичних інструментів, але завжди, коли є можливість прискорити демонтаж, ми вдаємося до використання перфораторів, автоматизованих молотів та інших приладів.демонтаж штукатурки у Львові

Демонтаж штукатурки зі стін від компанії «Mir Demontazha» – основні переваги

Очевидно, що ми не є єдиним сервісом у Львові, який може надати клієнтам послуги з демонтажу об’єктів, здійснення перевезень або вивезення будівельного сміття. Втім, серед усіх представників даної сфери наша компанія є найбільш комфортною для клієнтів з точки зору співпраці. Ми виділяємося серед інших за наступними критеріями:

  • Компетентність та повага до клієнтів. Для нас дуже важливо, аби кожен клієнт отримував той результат, на який він розраховував із самого початку, починаючи працювати з нами. І для того, аби досягти цього самого результату, ми завжди ретельно готуємося до чергового виїзду, обдумуючи кожен крок. Враховуються всі фактори, які можуть так чи інакше вплинути на процес демонтажу штукатурки. У практиці часто зустрічаються випадки, коли компанія-виконавець розтягує або переносить демонтажні роботи через певні фактори, які не були враховані до початку робіт (несправність обладнання, відсутність електроенергії у будівлі тощо).
  • Контроль робочого процесу. Складно це уявити, але на будівництві неодноразово траплялися випадки, коли працівники починали пиячити, руйнувати майно власників об’єкту та навіть красти матеріали або обладнання, необхідне для демонтажу чи інших робіт. Звісно, це тягнуло за собою додаткові витрати з боку замовників, яким часто доводилося припиняти співпрацю з тією чи іншою компанією і шукати нових виконавців. Втім, ставши клієнтом «Mir Demontazha», Ви можете не турбуватися з приводу того, що у Вас можуть виникнути подібні проблеми. Ми завжди уважно контролюємо процес виконання демонтажу штукатурки, адже дотримання дедлайнів є важливою складовою нашої роботи.
  • Планування та розрахунок дій. Компанія отримує замовлення щотижня, і найменша затримка може призвести до руйнування всього графіку. Тому, ми не можемо дозволити собі затримок. Кожна процедура демонтажу, перевезення або ремонту приміщення не обходиться без створення попереднього плану дій. Кожен член бригади виконує свою частину, і в результаті робота завжди закінчується вчасно, і після завершення демонтажу ви можете сміливо переходити до виконання наступного етапу робіт.
  • Доступні тарифи. Ми чудово розуміємо, що під час пошуку виконавця замовлення клієнти в першу чергу орієнтуються на вартість тієї чи іншої послуги. Компанії час від часу підвищують тарифи, в результаті чого людям доводиться весь час порівнювати послуги від різних сервісів. Часто ми бачимо, як клієнти відмовляються від послуг спеціалістів та намагаються зробити все самостійно, адже це буде набагато вигідніше. Втім, подібні маніпуляції можна залишити в минулому. Тепер, коли Ви маєте можливість співпрацювати з «Mir Demontazha», у Вас є можливість провести будівельні роботи за найкращими цінами у Львові. Це не перебільшення, адже формуючи тарифи, ми робимо спеціальну знижку для тих, хто робить замовлення на великі об’єкти. Тому зараз, коли у Вас є можливість здійснити бажаний ремонт та довірити це кваліфікованим спеціалістам, не слід ігнорувати таку можливість.

Особливості демонтажу штукатурки зі стін

На перший погляд може здатися, що така послуга як демонтаж не являє собою нічого складного. Потрібно просто зняти шар штукатурки, аби поверхня була готова до подальшої обробки. Втім, це не зовсім так. Існує кілька базових аспектів, на які необхідно звернути увагу під час проведення демонтажу.

Перш за все, варто сказати про сам розчин, що його наносять на стіну. Неправильно замішаний розчин може серйозно пошкодити поверхню, в результаті чого його доведеться оновити раніше запланованого терміну. Стіни починають тріскатися, а це у свою чергу може вплинути на загальний стан будівлі. Якщо процес руйнування вже почався, варто заздалегідь попередити бригаду майстрів. Вони скорегують план дій та використають обладнання, за допомогою якого можна буде уникнути руйнації поверхні.

Наступним фактором, який не слід ігнорувати, є попередній огляд. Демонтаж штукатурки зі стін може відбуватися по різному в залежності від того, в якому стані знаходиться саме покриття. Якщо під час перевірки матеріал починає осипатися, його слід видаляти одночасно зі зняттям шпалер. У випадку з частковою руйнацією слід заздалегідь зробити шпаклювання відповідних зон, зачистивши їх.

Третій аспект стосується стану поверхні, яку Ви збираєтеся очистити від штукатурки. Якщо під час зняття шару Ви помічаєте тріщини, їх слід закрити за допомогою цементного розчину. Власник може просто не знати про наявність таких тріщин, і у випадку самостійного виконання демонтажу може просто не мати відповідних матеріалів для закриття тріщин. Тому, вірним рішенням буде довірити виконання цієї роботи спеціалістам. Вони заздалегідь матимуть з собою бетон, який залишиться тільки підготувати до нанесення, після чого просто закрити прогалину і продовжити демонтаж штукатурки.

Поетапне проведення демонтажу штукатурки зі стін від компанії «Mir Demontazha»

Як ми вже казали раніше, невід’ємною частиною нашої роботи є планування. Ми завжди ретельно готуємося до кожного окремого виїзду, і заздалегідь розраховуємо всі можливі проблеми або ускладнення, які можуть виникнути під час проведення робіт.

Все починається на етапі оформлення замовлення. Ми формуємо угоду з клієнтом, в які зазначається дата та час проведення демонтажу. Після цього, коли замовник проводить оплату, наші спеціалісти прибувають на об’єкт для проведення попереднього огляду. Завдяки ньому, ми можемо точно визначити, яке обладнання необхідно буде використати для демонтажу як саме слід буде проводити видалення штукатурки зі стіни.

Наступним етапом є власне сам демонтаж. Маючи на готові всі необхідні інструменти та матеріали, ми поступово очищаємо стіни та за потреби закриваємо тріщини, що були приховані під штукатуркою. В кінці відбувається збір та вивезення будівельного сміття, тому Ви зможете без проблем перейти до наступного етапу будівельних робіт у Львові.

демонтаж штукатурки ЛьвівПоширенні запитання стосовно демонтажу штукатурки

Час від часу, ми отримаємо запитання від клієнтів. Зазвичай, вони стосуються організаційних моментів, вартості послуг та принципів роботи компанії. Конкретні запитання повторюються, тому ми вирішили продублювати їх в цьому матеріалі, аби Ви отримали доступ до важливої інформації, не задаючи ці питання знову.

1) Скільки часу триває демонтаж штукатурки?

Тут все залежить від низки факторів, а саме: складності роботи та загальної площі поверхні, яку оброблятиме бригада. Якщо ми говоримо про роботу у квартирах або офісах, зазвичай процес демонтажу штукатурки завершується протягом одного робочого дня. Втім, якщо це робота на великому об’єкті, процес триватиме кілька днів. В будь-якому разі, все це буде заздалегідь узгоджено з замовниками.

2) Яку інформацію потрібно надати спеціалістам перед початком робіт?

Для того, аби демонтаж пройшов без зайвих затримок, ми маємо заздалегідь знати, в якому стані знаходяться стіни. Також, якщо в них приховані електрокомунікації чи інші подібні системи, це також варто повідомити співробітникам «Mir Demontazha». Ця інформація допоможе скорегувати план дій та підібрати ті необхідні інструменти.

3) Які гарантії передбачено на період проведення демонтажних робіт?

В угоді, яка оформлюється між компанією та замовником, зазначено, що у разі недотримання працівниками «Mir Demontazha» зазначених там умов (в основному це стосується термінів завершення робіт), клієнт отримує грошову компенсацію. Втім, в нашій практиці не було подібних випадків, тому Ви можете бути спокійні.

Окремо варто сказати і про те, що відбувається в разі виникнення непередбачуваних обставин, на які не може вплинути жодна із сторін. В такому разі, ми виходимо на зв’язок з клієнтом та узгоджуємо план перенесення робіт на інший термін. Ми не можемо скасувати демонтаж штукатурки у Львові, тому пропонуємо альтернативний варіант, який задовольнить обидві сторони.

Кошторис на демонтаж штукатурки

Під час формування тарифів враховуються такі параметри:

  • Площа поверхні
  • Складність роботи
  • Тривалість демонтажу

Втім, це не означає, що при замовленні демонтажу у великому приміщенні Вам обов’язково доведеться викласти велику суму. Для таких випадків в нас передбачена система знижок. Тому, кошторис демонтажу штукатурки не стане серйозною проблемою для Вас.

Демонтаж штукатурки – відгуки

Можна скільки завгодно говорити про ті причини, через які варто звертатися саме до нас, але жодна з них не дасть реального приводу для того, аби клієнти почали працювати з нами. Натомість, є кращий спосіб демонтаж штукатуркипереконати скептиків та невпевнених людей в тому, що наша компанія стане для них найкращим варіантом. Це – відгуки клієнтів. Кожен, хто мав змогу працювати з нами, був задоволений результатом та не мав жодних проблем з тим, аби продовжити ремонтні роботи. Ми надаємо всім нашим клієнтам можливість втілювати свої задуми в реальність без ризику зазнати втрат. Ми завжди тримаємо все під контролем, і в кінці даємо Вам той результат, на який Ви і розраховували.

Тому, якщо Ви планували провести капітальний ремонт вдома, в офісі або на складі чи будь-якому іншому приміщенні, і вам терміново провести демонтаж штукатурки, Ви знаєте, до кого потрібно звернутися.

Ціни на будівельні роботи

Працюючи з нами, Ви ніколи не будете замислюватися над тим, як слід заощадити на проведенні необхідних робіт. Тепер Ви можете дозволити собі зміни будь-якого масштабу, адже в нас Ви можете замовити послуги за найкращими цінами у Львові. Тому, якщо Ви вже маєте попередній план ремонту або демонтажу, не зволікайте – телефонуйте нам вже зараз.

Залишити коментар