Демонтаж підлоги у Львові

Демонтаж підлоги у Львові

Під час планування ремонту або реконструкції об’єкту, дуже важливо продумати кожен аспект цього процесу. Це стосується підготовки обладнання, закупівлі матеріалів, необхідних для роботи та порядок виконання кожного з етапів. Як не дивно, але одним з найважливіших видів роботи є демонтаж підлоги. Особливо це стосується багатоповерхових будинків, де між підлогою верхнього поверху та стелею нижнього можуть розташовуватися важливі комунікації, які потрібно залишити неушкодженими. Окрім цього, є багато інших аспектів, які, на жаль, люди не враховують під час планування ремонтних робіт.

І для того, аби Ви могли без проблем проводити заміну покриття на підлозі або повністю позбутися неї без негативних наслідків, варто звернутися до справжніх професіоналів. Це – мувінгова компанія «Mir Demontazha», яка допоможе Вам без всяких труднощів втілити в життя будь-які задуми.демонтаж підлоги

Демонтаж підлоги у Львові від кваліфікованих спеціалістів

Якщо Ви раніше не чули про нас та не мали можливості співпрацювати з нами, ми надамо Вам загальні відомості про нашу компанію.

Ми працюємо з клієнтами у Львові з 2013 року та за майже сім років встигли успішно виконати кілька тисяч замовлень. В нашій команді є кілька підрозділів, кожен з яких займається окремим видом робіт (знесення будівель, демонтаж дахів, стін та підлоги, вивезення сміття, проведення ремонтних робіт тощо). Оскільки попит на послуги даної категорії зростає кожного року, ми прийняли рішення сформувати кілька бригад для більш оперативного виконання поставлених завдань.

В нашій команді працюють досвідчені та кваліфіковані майстри, кожен з яких має досвід виконання демонтажних робіт будь-якої складності. В залежності від того, наскільки масштабним є замовлення, ми формуємо бригаду з відповідною кількістю людей. Це необхідно для того, аби вони діяли згідно з попередньо узгодженим планом та завершили демонтаж старої підлоги вчасно.

Окрім цього, ми дуже ретельно слідкуємо за станом нашого обладнання та автопарку. Кожен транспортний засіб проходить технічний огляд перед черговим виїздом. Якщо під час огляду буде виявлено будь-яку несправність, автомобіль одразу відправляють до техніків на ремонт та замінюють на робочий аналог. Те саме стосується і обладнання, адже всі інструменти та пристрої призначені для того, аби прискорити та спростити процедуру демонтажу. Ми не можемо допустити затримок або відкладання робіт на невизначений термін, тому до кожної перевірки ставимося уважно.

Демонтаж дерев’яної підлоги

Як ми вже відзначали, демонтаж підлоги у Львові – процес складний та вимагає від майстрів максимальної точності. У нашій практиці ми виділили кілька основних типів підлоги, які найчастіше проходять процедуру демонтажу. Зараз ми розповімо про кожну з них, окреслимо основні аспекти роботи з поверхнею та поетапно продемонструємо, які відбуваються подібні процеси.

Першою на черзі буде дерев’яна підлога. У випадку з нею, майстри насамперед мають винести з кімнати все, що може заважати. Це і меблі, які попередньо розбираються (якщо в цьому є потреба), квіти та інші елементи декору або особисті речі. Деякі труднощі можуть виникнути, якщо у кімнаті, де планується демонтаж дерев’яної підлоги, встановлена шафа-купе. Зазвичай, в таких ситуаціях проводиться частковий демонтаж, адже та частина конструкції, що знаходиться під шафою, є недоступною для майстрів.

Отже, коли приміщення повністю підготовлене до монтажу, в хід іде спеціальна пила. Нею майстри поступово зрізають всі частини підлоги, залишаючи тільки балки, які допомагали утримувати конструкцію в рівновазі. Коли поверхня повністю знята, балки також демонтуються, адже дерев’яне покриття буде замінено на інший тип підлоги, тому у них просто немає потреби.

Наступною буде бетонна підлога. Хоч її використовують набагато менше, ніж дерев’яну, але люди продовжують задавати питання стосовно демонтажу та особливості роботи з цим матеріалом.

Якщо Ви маєте на меті провести демонтаж бетонної підлоги, необхідно насамперед підготувати поверхню. Це робиться за тим самим принципом, як і у випадку з деревом. Очевидно, що бетон набагато міцніший за дерево (не зважаючи на те, з якого дерева зроблена підлога), тому пилою ми не обмежимося. Тут слід застосувати перфоратор. Тиск, який він чинить на поверхню, здатний зруйнувати бетон та розбити підлогу на менші частини, які можна буде легко зняти. Коли основний шар видалено, варто переконатися, що на підлозі не залишилося дрібних фрагментів бетону. Це важливо, адже навіть найменший уламок, який залишиться після демонтажу, може завадити проведенню монтажу нового покриття, тому наші майстри дуже уважно проводять очистку площини. У комплекті з демонтажем ми завжди проводимо вивіз сміття, тому Ви можете не хвилюватися з цього приводу.

Це були основні аспекти демонтажу підлоги, якими користуються майстри компанії «Mir Demontazha» під час виконання замовлень. Тепер ви знаєте, що всі процедури з демонтажу відбуваються за чітким та заздалегідь створеним планом, який допомагає оперативно завершити роботу.демонтаж підлоги у Львові

Як правильно провести демонтаж старої підлоги

Дуже часто до нас звертаються ті, кому необхідно замінити вікове покриття на нове. Очевидно, що полотно вже не витримує, і  термін його придатності давно закінчився. Тому, необхідно провести оновлення і без зайвих турбот працювати з новою підлогою. Але у цього процесу є свої особливості, і зараз ми розкажемо про них.

Перше, що варто зробити перед демонтажем старої підлоги – переконатися в тому, що під нею немає жодних комунікацій чи механізмів, які можна пошкодити, використовуючи інструменти. Якщо такі комунікації все ж існують, Ви маєте заздалегідь повідомити про це наших працівників, які у свою чергу дещо скорегують план дій.

Наступний пункт «плану» буде виконуватися з нашого боку. Під час огляду приміщення ми маємо переконатися в тому, що демонтаж підлоги ніяк не вплине на стан інших конструкцій. Мова йде про різноманітні перегородки, стіни або елементи, які було вмонтовано у стіну. Хтось може подумати, що це зайве, але насправді подібні перевірки стають ключовими. Ігноруючи їх, можна спричинити руйнацію значної частини помешкання, а це не потрібно нікому. Тому, ми уважно оглядаємо всі місця, де підлога стикається зі стінами. Після того, як огляд буде завершено, почнеться процес демонтажу.

Останній за списком, але не за значенням пункт полягає у правильному виборі обладнання. Дехто може подумати, що це не є настільки важливим, і демонтаж старої підлоги можна провести навіть з підручними інструментами, не користуючись послугами спеціалістів. Втім, це не так. По перше, виконуючи роботу самостійно, у Вас можуть виникнути труднощі з порядком проведення демонтажу (з якої частини підлоги потрібно починати). По друге, некоректні дії можуть призвести до пошкодження стін або матеріалу, який знаходиться під шаром підлоги. Саме тому ми завжди рекомендуємо зв’язатися з нами. Коли замовлення поступає на опрацювання, ми формуємо перелік інструментів, які слід використати в конкретній ситуації. Якщо це механічні пристрої, їх одразу налаштовують на відповідну потужність (якщо в цьому є потреба). За цих умов немає ніяких сумнівів в тому, що монтаж підлоги у Львові пройде безпечно та без негативних наслідків.

Демонтаж бетонної підлоги: найбільш поширені запитання

Впродовж тих семи років, які ми займаємося демонтажними роботами, клієнти задають дуже багато питань різного характеру. Звісно, питання часто повторюються, тому ми вирішили зібрати найбільш поширені з них та дати на них відповіді у цьому матеріалі.

1) Коли найбільш зручно робити демонтаж підлоги?

Насправді, не існує якоїсь умови, за якої має чи не має відбуватися даний процес. Але все ж, спираючись на досвід можемо сказати, що краще за все буде зробити заміну покриття на підлозі під час ремонту. Таким чином Ви зможете зекономити час та ресурси, що дозволить прискорити процес реконструкції приміщення.

2) Чому варто звертатися до майстрів під час виконання даних операцій?

Більшість людей вважають демонтаж простою роботою, яка полягає у банальному руйнуванні поверхні підлоги з метою встановлення нового покриття. Втім, існує дуже багато нюансів та аспектів, про які ми сказали вище. Не будемо повторюватися і лише скажемо, що якщо Ви звернулися до нас, Вам точно слід очікувати на позитивний результат. Жоден клієнт, з яким ми працювали, не висловлював невдоволення роботою або розцінками на демонтаж підлоги чи писав негативний відгук про роботу нашої команди. В будь-якому разі, ми гарантуємо успішність виконання замовлення.

3) Чи варто подавати якісь документи перед проведенням демонтажу?

Єдиний документ, який має місце під час співпраці з «Mir Demontazha» – угода, яку Ви укладаєте під час оформлення замовлення. Це – формальність, не більше.демонтаж підлоги Львів

Ціна на демонтаж підлоги від компанії «Mir Demontazha» у Львові

Останнім бар’єром, який стоїть перед замовником на шляху до укладання угоди є питання вартості. Ніхто не буде сперечатися з тим, що зараз тарифи на всі послуги тільки ростуть, і кожен намагається зекономити якомога більше. Зазвичай, пошуки оптимального варіанту затягуються, і люди просто відмовляються від необхідної заміни. Але з нами Вам не доведеться думати про подібні речі. Ми гарантуємо Вам найкращу ціну на демонтаж підлоги у Львові. Крім цього, при оформленні замовлення, підвищуючого конкретну суму, Ви отримаєте спеціальну знижку. Тому, якщо у Вас є потреба у проведенні демонтажу, не чекайте – зв’яжіться з нами вже зараз!×

Ціна на вантажні перевезення по Львову, послуги вантажників

Послуги вантажника 125 грн/год   Мінімальне замовлення: 250 грн
Послуги вантажника-такелажника 150 грн/год   Мінімальне замовлення: 300 грн
Renault Master, 10 кубів, (довж. шир. вис.) 3.1*1.7*1.9метра до 2х тон,(2 пас.місця.) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Peugeot Boxer, 11.5 кубів, (довж. шир. вис.) 3.15*1.8*1.95 метра до 1.5 тон,(2 пас.місця.) (м’яка обшивка з паролону) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Volkswagen LT35 13 кубів, (довж. шир. вис.)4.2*1.7*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes Sprinter 14 кубів, (довж. шир. вис.)4.25*1.8*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes-Benz Sprinter 315CDI, 15,5кубів (довж. шир. вис.)3.7*1.9*2.2 метра до 1,5 тон,(2 пас.місця.) (ізотерм) 250 грн/год   Мінімальне замовлення: 500 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 18 кубів (довж. шир. вис.)4.4*1.8*2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) 300 грн/год   Мінімальне замовлення: 600 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 17 кубів (довж. шир. вис.)4*1.97*2.2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) гідроборт до 500 кг 350 грн/год   Мінімальне замовлення: 700 грн
MAN 5 т. 36 куб. 2,35*2,35*6,1 м. заднє завантаження, є гідроборт 400 грн/год   Мінімальне замовлення: 1600 грн
MAN 10 т. 45 куб. 2,35*2,35*7,2 м. заднє завантаження від 14грн/км    
Послуги майстра із монтажу/демонтажу договірна    
Упакування та надання гарантії від 200 грн    
Організація переїзду по Україні    
ЗІЛ 5 т. 3,8 куб. 350  
×