Демонтаж перегородок у Львові

Демонтаж перегородок у Львові

Процес демонтажу є невід’ємною частиною будь-якого ремонту або реконструкції Неважливо, чого це стосується (цілої будівлі чи окремого приміщення), руйнування об’єктів та споруд завжди має відбуватися правильно. Особливо це стосується демонтажу перегородок, який чомусь не розцінюють як той вид роботи, якому варто приділяти увагу. Всі думають, що це лише чергова частина ремонту приміщення, і впоратися з цим зможе будь-хто. Втім, є нюанси. Демонтаж таких конструкцій вимагає від людини не тільки знань та вмінь, а також потребує використання спеціального обладнання. Більшість людей, яким потрібно провести роботи такого типу, ігнорують можливість скористатися послугами спеціалістів, і намагаються виконати все самостійно. Зазвичай, це призводить до руйнування важливих конструкцій, які у свою чергу можуть пошкодити фундамент будівлі або навіть зруйнувати її.

Тому, аби не допустити подібних ситуацій, ми радимо Вам скористатися послугами компанії «Mir Demontazha» та здійснити демонтаж перегородок та стін за всіма стандартами.

демонтаж перегородок у ЛьвовіКомпанія «Mir Demontazha» – експерт з демонтажу перегородок у Львові

Зараз у місті функціонує велика кількість сервісів, кожен з яких може надати клієнтам послуги демонтажу або провести ремонтні роботи різної складності. Втім, жоден з таких сервісів не в змозі вийти на один рівень з нами, і ось чому.

Перш за все, серед переваг компанії виділяємо колосальний досвід. Ми працюємо з клієнтами вже сім років, і за цей час встигли виконати кілька тисяч замовлень різного масштабу та складності. До списку клієнтів входять як приватні особи, так і великі підприємства. Ми знаємо, що кожен, хто починає співпрацювати з нами, очікує на результат, і тому ми завжди готові допомогти тим, хто цього потребує.

В нашому колективі працюють майстри, що мають досвід проведення робіт будь-якого типу, починаючи від демонтажу цегляних стін та залізобетонних перегородок у квартирах і завершуючи демонтажем даху на великих будівлях. В розпорядженні компанії є кілька підрозділів, які можуть одночасно опрацьовувати різні замовлення. Завдяки такому підходу клієнтам не доводиться чекати, коли до них дійде черга чи завершиться виконання чергового замовлення. Ви маєте можливість заздалегідь узгодити дату час проведення демонтажу, після чого залишиться тільки дочекатися приїзду бригади.

Наступне, на що варто звернути увагу під час співпраці з нашою компанією – повний контроль робочого процесу. Ми знаємо, що під час будівельних робіт у працівників можуть виникати проблеми з обладнанням, або виявиться, що для повноцінного демонтажу або відновлення споруди не вистачає ресурсів. Ми завжди приділяємо максимум уваги кожному замовленню як на етапі підготовки, так і під час його виконання. Інженери ретельно перевіряють всі механічні інструменти на відсутність пошкоджень. Якщо виявиться, що один з приладів не готовий до використання, його буде одразу замінено на робочий аналог. Те саме стосується і автопарку, адже всі роботу, в тому числі демонтаж перегородок та стін супроводжується вивезенням сміття, яке залишається після візиту бригади.

Як відбувається демонтаж перегородок та стін в квартирі

Багатьох, хто планує скористатися подібною послугою вперше, зазвичай цікавить те, як саме буде проходити процес демонтажу. І для того, щоб відповісти на це запитання, ми проілюструємо кожен з етапів цього процесу. Так, Ви будете мати чітке розуміння того, що варто очікувати від візиту бригади.

Першим кроком є власне оформлення замовлення. Ви виходите на зв’язок з адміністратором та узгоджуєте дату та час проведення демонтажу. У випадку, якщо роботам можуть завадити обставини, які не залежать від нас та на які неможливо вплинути, роботи будуть перенесені. Ми укладаємо угоду, після чого Ви здійснюєте оплату послуг.

Після цього, наші майстри прибувають за вказаною адресою вперше, аби провести огляд приміщення, зробити необхідні заміри та підготувати попередній план дій.

Останнім кроком буде власне сам демонтаж перегородок. Завдяки проведеному раніше огляду ми визначаємо алгоритм знесення конструкції та порядок видалення частин стіни. Також, аби належним чином підготувати приміщення до демонтажу, ми заздалегідь виносимо з нього всі меблі, аксесуари, квіти та інші речі, які можуть заважати чи які можуть бути пошкоджені під час роботи бригади. Коли основний процес завершено, ми збираємо все сміття, яке могло накопичуватися під час демонтажу, та вивозимо його з об’єкту, використовуючи підготовлений заздалегідь транспорт.

Як бачите, в нашій роботі важливо прораховувати кожен крок. Ми завжди ретельно готуємося до кожного виїзду та робимо все так, аби у замовника не залишилося жодних питань до нас.

демонтаж перегородок ЛьвівОсновні принципи роботи під час демонтажу цегляної стіни у компанії «Mir Demontazha»

За весь час роботи з клієнтами, ми сформували кілька основних принципів, на яких, на нашу думку, ґрунтується успішна співпраця.

1) Професіоналізм. Як ми вже казали раніше, деякі люди не сприймають такі роботи як демонтаж залізобетонних перегородок всерйоз. Вони вважають, що їх та інші аналогічні операції можна виконати самостійно. Але наскільки б легким не здавалося те, чи інше замовлення, наші майстри будуть однаково ретельно готуватися до кожного з них.

2) Компетентність. В нашій практиці досить часто трапляються випадки, коли демонтажні роботи на об’єктах займають значно більше часу, ніж один робочий день. І у більшості таких випадків майстри, які працюють над замовленням, можуть дозволити собі вживання алкоголю на робочому місці, що у свою чергу може призвести до травм або навіть летальних випадків. Також, траплялись випадки, коли люди просто обманювали замовників та надавали неправдиву інформацію стосовно кількості матеріалів необхідної для проведення демонтажу. Але з нами Ви точно не опинитеся в такому положенні. Ми завжди підтримуємо зв’язок з клієнтами та надаємо їм будь-яку важливу інформацію стосовно змін у робочому процесі чи можливого перенесення терміну завершення. Також, слід сказати, що вся інформація стосовно демонтажу та етапів його проведення зазначається в угоді, яку ми укладаємо безпосередньо перед початком роботи.

3) Відсутність посередників. Всі угоди, що ми укладаємо з клієнтами та всі транзакції, що стосуються оплати замовлень, відбуваються без посередників. Таким чином, Вам не доводиться переплачувати, а ми можемо працювати без затримок, очікуючи, коли черговий платіж буде переведено на рахунок компанії.

Як бачите, ми робимо все для того, аби клієнти могли без жодних сумнівів довірити нам демонтаж цегляних стін та перегородок у квартирі. Ми не можемо дозволити собі схибити чи виконати замовлення, не дотримуючись основних правил.

Демонтаж перегородок у ЛьвовіНайбільш поширені запитання стосовно демонтажу перегородок в квартирі

Кожного разу, коли ми отримуємо замовлення на опрацювання, клієнти ставлять нам велику кількість запитань з метою дізнатися якомога більше про конкретну послугу. І оскільки певний блок запитань повторюється, ми вирішили дати на них відповіді в рамках цього тексту.

1)    Скільки часу проходить від моменту отримання замовлення до дати його виконання?

В таких ситуаціях, все залежить від конкретних обставин в цей період часу. Коли ми узгоджуємо дату проведення робіт, ми відштовхуємося від того, наскільки щільним є графік роботи бригад цього тижня. Якщо у нас немає великої кількості замовлень, Ваше замовлення буде виконано в рамках одного тижня.

2) Що має зробити замовник під час оформлення угоди для демонтажу перегородок?

Перш ніж ми зможемо перейти безпосередньо до роботи на об’єкті, Ви маєте надати нашому адміністраторові повну інформацію про місце, в якому ми будемо працювати. Це стосується наявності комунікацій, що приховані у стінах. Маючи ці дані, ми зможемо скорегувати наш план дій та провести демонтаж, не пошкодивши важливих комунікацій (якщо в цьому є потреба).

3) Чи потрібно проводити додаткові платежі крім оплати самої послуги?

Це питання трапляється досить часто, адже деякі компанії можуть запросити додаткову оплату, аби компенсувати додаткові витрати матеріалів, або зайві робочі години, які могли з’явитися у разі перенесення. Втім, ми ніколи не просимо клієнтів проводити додаткову оплату. Навіть якщо демонтаж довелося перенести через непередбачувані обставини, для цього не потрібно виплачувати компенсацію. Те саме стосується і додаткових витрат на матеріали.

4) Які гарантії успішного виконання демонтажу перегородок в квартирі від компанії «Mir Demontazha»?

В угоді, яку ми укладаємо з клієнтами під час оформлення замовлення, зазначено, що у разі пошкодження майна власника або невиконання всіх домовленостей, що стосувалися демонтажу, компанія має виплатити компенсацію, розмір якої залежить від масштабів робіт. Втім, в нашій практиці таких випадків не траплялося, адже майстри завжди контролювали робочий процес та діяли згідно з планом.

5) Від чого залежить вибір обладнання для демонтажу перегородок?

Основний критерій, на який орієнтуються наші майстри – матеріал, з якого зроблена стіна. Якщо ми маємо справу з гіпсокартоном, для ефективного демонтажу буде достатньо молотків та допоміжних інструментів. Втім, якщо це залізобетонний матеріал, ми застосовуємо перфоратори та інші механізовані пристрої, які здатні швидко зруйнувати структуру стіни. Правильний вибір інструментів завжди дозволяє вчасно завершити робочий процес та не допустити затримок

демонтаж перегородок у ЛьввіЦіни на демонтаж перегородок у Львові

Головний критерій, на який звертають увагу клієнти під час пошуку компанії для виконання демонтажу – вартість послуги. Очевидно, що зараз, коли тарифи щоразу збільшуються, знайти вигідну пропозицію стає дедалі важче. Тому, люди витрачають багато часу на порівняння сервісів, намагаючись знайти потрібний ціновий діапазон. Іноді доводиться взагалі відмовитися від необхідної операції.

Однак, якщо Ви є клієнтом компанії «Mir Demontazha», у Вас не буде з цим проблем. В нас Ви зможете замовити послугу демонтажу перегородок за найкращими цінами у Львові. Жодна інша компанія не зможе запропонувати настільки вигідні тарифи. До того ж, замовляючи демонтаж на великих об’єктах, ви отримаєте додаткову знижку. З нами Ви зможете відчути вигоді від будь-якого замовлення, адже ми не женемося за неймовірними акціями та космічними знижками, якими намагаються привернути увагу наші конкуренти. Ми пропонуємо кожному якісне обслуговування за доступними цінами.

Тому, якщо у Вас є необхідність проведення таких робіт, скоріше телефонуйте нам. Почніть діяти вже зараз!

Залишити коментар