Демонтаж паркету у Львові

Демонтаж паркету у Львові

Кожен з етапів демонтажу, пов’язаний з ремонтом чи реконструкцією об’єктів, варто розглядати окремо. Потрібно завжди враховувати особливості та характерні ознаки тих матеріалів чи споруд, з якими ми працюємо, аби демонтаж пройшов якомога більш ефективно. Демонтаж паркету не є виключенням, адже даний матеріал є довговічним, і його можна без проблем використати вдруге.

Втім, люди не завжди можуть дозволити собі це, оскільки через неправильний підхід до демонтажу вони руйнують матеріал та роблять його непридатним до повторного використання. Найчастіше це відбувається через відсутність у людей необхідних навичок демонтажу та нерозуміння того, яким має бути алгоритм дій під час подібних робіт. Тому, ми підготували для Вас спеціальний матеріал, в якому розкажемо про всі етапи даного процесу а також продемонструємо, чому варто звертатися до компанії «Mir Demontazha» для демонтажу паркету у Львові.демонтаж паркету Львів

 Перекладка старого паркету від компанії «Mir Demontazha»

Більшість компаній, що надають клієнтам послуги з демонтажу, мають одну проблему, а саме – дуже вузька спеціалізація працівників. Зазвичай, майстри просто не готові до роботи в конкретних умовах та не здатні впоратися з більш складними замовленнями. Але якщо Ви працюєте з «Mir Demontazha», цю проблему можна легко вирішити.

Ми працюємо з клієнтами вже більше семи років, і за цей час встигли успішно завершити більше тисячі замовлень різної складності. Ми маємо кілька підрозділів, кожен з яких може виконувати демонтаж споруд та конструкцій будь-якого типу. Це може бути як демонтаж паркету, так і демонтаж цілого будинку, або знесення окремої конструкції в приміщенні.

Для виконання замовлень ми використовуємо сучасне обладнання та інструменти, які ретельно перевіряються перед кожним виїздом бригади. Ми не можемо дозволити собі зайвих затримок або форс-мажорів, які б могли поставити нас у незручне положення перед замовником. Тому, весь процес уважно контролюється, і у разі виявлення хоча б найменшої несправності, прилад одразу буде замінено.

Особливості перекладки старого паркету

Коли ми починаємо працювати з паркетом, слід пам’ятати про те, що цей матеріал може бути використаний повторно у разі правильного демонтажу.

Найбільш важливий аспект, про який слід пам’ятати – уникати пошкоджень самого паркету. Особливо це стосується нижнього шару, в який забивають цвяхи. Аби зробити все коректно, майстер «Mir Demontazha» використовує добійник. Якщо ж паркет було вкладено на смолу, здійснити акуратний демонтаж буде значно складніше – це займе більше часу, адже зробити все швидко не вдасться. Втім, якщо наші майстри будуть володіти всією інформацією про покриття, перекладка паркету пройде успішно.

Також, варто сказати про три основні етапи проведення демонтажу. Перший полягає у знятті паркетного шару. На другому етапі відбувається демонтаж основи, а третій і останній етап передбачає демонтаж стяжки. Такий алгоритм роботи дозволяє швидко та ефективно підготувати поверхню до укладки нового покриття, зберігши при цьому старий паркет.

Не менш важливо під час демонтажу враховувати умови, за яких паркетні дошки вкладаються на поверхню. Якщо для закріплення їх проклеювали, є висока вірогідність того, що вони можуть почати розшаровуватися. Тому, під час демонтажу паркету у Львові майстри «Mir Demontazha» застосовують весь арсенал своїх інструментів та приладів. Кожна дошка відокремлюється повільно та поступово виймається з загальної конструкції, аби не допустити руйнування.

Коли ж ми маємо справу з щитовим паркетом, ситуація є трохи більш простою. В основному, все починається з визначення останньої паркетної дошки. Коли її місцезнаходження виявлено, її обережно відокремлюють від решти, після чого відбувається демонтаж всього покриття. Найчастіше остання паркетна дошка знаходиться біля вікна. Коли основну частину видалено, але при цьому Ви плануєте провести монтаж нової підлоги, стяжку зазвичай не видаляють. Майстри діятимуть обережно, не руйнуючи структуру, тому Ви одразу зможете почати монтаж нової підлоги, не витрачаючи час на оновлення стяжки.

В будь-якому разі, довіривши демонтаж паркету у Львові компанії «Mir Demontazha», Ви не тільки звільняєте себе від зайвих проблем та труднощів, але й отримуєте гарантію того, що результат перевершить всі очікування.

Поетапне проведення перекладки старого паркету від компанії «Mir Demontazha»

Ми даємо дуже багато загальної інформації про те, чого можна очікувати від демонтажу підлоги та заміни покриття. Але людей більше цікавить безпосередньо робочий процес. Тому, зараз ми детально проілюструємо Вам, як саме відбувається виконання замовлення, починаючи від першого контакту з клієнтом.

Коли замовник зв’язався з нашим адміністратором, він мусить надати йому повну інформацію про приміщення, в якому відбуватиметься перекладка паркету та тип покриття.

Далі відбувається процес укладання угоди, де заздалегідь позначається дата та час приїзду бригади. Також клієнт здійснює оплату послуг. Після цього, спеціалісти «Mir Demontazha» здійснюють перший візит за вказаною адресою для проведення огляду та попередніх замірів. Це необхідно для того, аби створити коректний план дій щодо того, за яким алгоритмом діятиме команда, та які види обладнання необхідно буде застосувати для роботи з паркетом.

Фінальним етапом буде власне сам процес демонтажу. Оскільки члени бригади вже мають інформацію про місце, в якому вони будуть працювати, а також чіткий план дій щодо цього, демонтаж паркету відбудеться швидко і без затримок. Оскільки підготовчий процес складається переважно з винесення меблів та інших речей з приміщення, робота не займатиме багато часу. А враховуючи досвід роботи кожного з членів команди, все може закінчитися набагато швидше, ніж планувалося заздалегідь.Львів демонтаж паркету

Кошторис на демонтаж паркету та основні переваги співпраці з компанією «Mir Demontazha»

Ми переконані в тому, що частина людей завжди скептично ставляться до подібної інформації та постійно намагаються знайти того, хто зможе запропонувати клієнтові більш комфортні умови для співпраці. Втім, компанія «Mir Demontazha» дає можливість кожному, хто замовить в неї послуги демонтажу, перевезення матеріалів або вивезення сміття, отримає максимум вигоди. І ось кілька основних факторів, які свідчать про це.

1) Ставлення до клієнтів та відповідальність. Здавалося б, демонтаж паркету не є настільки складною процедурою, щоб про неї можна було говорити на такому рівні. Втім, це не зовсім так. Дуже часто люди ставали жертвами обману з боку майстрів, які могли вдаватися до крадіжок, пиячили на робочому місці або чинити дії, які б могли перешкодити виконанню завдання.

2) Розрахунок дій. Як ми вже зазначали раніше, демонтаж паркету, як і інші подібні операції, завжди починаються з вироблення плану дій. Ми продумуємо кожен крок, а наші майстри чітко розуміють, що потрібно робити. Наявність плану також дає можливість заздалегідь підібрати необхідні інструменти, з якими процес стане набагато простішим, а також дозволить уникнути форс-мажорів.

3) Доступність для кожного. Ми усвідомлюємо, що замовлення подібних послуг залежить в першу чергу від фінансового положення клієнта. Іноді людям доводиться витрачати час на порівняння тарифів різних сервісів, шукати альтернативи (якщо це можливо) або взагалі відмовлятися від роботи зі спеціалістами та намагатися робити все самостійно. Втім, з «Mir Demontazhae» у Вас не буде проблем такого характеру. А все тому, що кошторис на демонтаж паркету є найбільш оптимальним в місті. Працюючи з нами, Ви автоматично економите значну суму грошей та отримаєте якісні послуги від досвідчених майстрів. Не відмовляйтеся від потрібних Вам речей та вирішуйте проблеми тут і зараз!

4) Гарантії якості. Цей критерій є не менш важливим за вартість послуги, адже клієнти завжди думають про те, який результат зможе дати їм та чи інша компанія-виконавець. У випадку з «Mir Demontazha» Ви завжди можете розраховувати на вдале виконання демонтажних робіт. Наші спеціалісти контролюють процес та у разі виникнення непередбачуваних обставин завжди повідомляють про це клієнтів. Це може стосуватися випадків, коли жодна із сторін не може вплинути на обставини (потоп у сусідів), відсутність електроенергії в будівлі та інше). Також, за правилами, зазначеними в угоді, для клієнтів передбачена виплата компенсації у разі невиконання майстрами всіх умов. Але, таких випадків в нашій практиці не було, тому не варто хвилюватися.

Найбільш поширені питання, що стосуються демонтажу паркету у Львові

Ми працюємо на найвищому рівні з 2013 року, і за цей час клієнти задають нам велику кількість питань, пов’язаних з організацією робочого процесу, вимогами до проведення демонтажу, доречністю цього самого демонтажу в конкретний період часу та інших аспектів, що можуть стосуватися наших послуг. І оскільки конкретні запитання часто повторюються, ми вирішили зібрати їх та дати на них відповіді зараз в рамках цього матеріалу.

1) Коли варто проводити демонтаж паркету і чому це доречно?

Найчастіше, планувати подібні заходи слід на момент початку ремонтних робіт на об’єкті. Це вигідно, адже таким чином Ви одразу можете позбутися старого покриття та замінити його на те, що буде більш доречним в новому дизайні приміщення.

2) Як бути в ситуації, якщо демонтаж планується в кімнаті, де встановлена шафа-купе?

Ми завжди рекомендуємо клієнтам завершувати роботу з підлогою до того, як у приміщення з’явиться шафа-купе. В іншому разі, Ви не зможете провести повну заміну покриття, адже та частина, яка схована під шафою, буде недоступною для майстрів.

3) Яким чином можна використати паркет після демонтажу?

Тут все залежить від стану підлоги. Очевидно, що під час демонтажу паркету наші спеціалісти не допустять того, щоб поверхня зазнала пошкоджень, тому все залежить від того, наскільки він зберігся до цього моменту. Ви можете встановити його на дачі або у робочих приміщеннях (якщо є така можливість). В будь-якому разі, немає необхідності у миттєвій утилізації.

4) Що має зробити клієнт до початку демонтажних робіт?

Окрім організаційних моментів та факту підписання угоди, замовник обов’язково має повідомити працівників «Mir Demontazha» про наявність можливих комунікацій або конструкцій, схованих під паркетом. Це необхідно для того, аби ми могли заздалегідь скорегувати план дій і підібрати необхідне обладнання щоб не пошкодити те, що сховано під підлогою.

5) Скільки часу минає від моменту оформлення замовлення до початку його опрацювання?

Тут все залежить від навантаження та кількості замовлень, над якими працює компанія в цей момент. Зазвичай, ми плануємо все таким чином, аби виконати замовлення в межах одного тижня. Ми маємо у своєму розпорядженні кілька підрозділів, які виконують кілька замовлень одночасно. Тому, Ви можете бути спокійними знаючи, що ніяких затримок не буде.демонтаж паркету у Львові

Ціни на демонтаж паркету у Львові

Тарифи на демонтаж паркету у Львові формуються на основі наступних параметрів:

  • Площа поверхні, яку потрібно обробити
  • тип укладання паркету і, відповідно, складність роботи

Відповідно до цього ми формуємо остаточну вартість та повідомляємо її клієнтові під час укладання угоди.

Як бачите, процедура заміни паркету не є настільки легкою, як про неї звикли говорити. Тут є багато аспектів та деталей, які варто враховувати. Втім, це не має перетворитися на якусь серйозну проблему, адже тепер ви знаєте, до кого потрібно звернутися. Разом з компанією «Mir Demontazha» будь-який демонтаж перетвориться на черговий етап ремонту або заміни якоїсь з частин приміщення. Ви не будете витрачати час на планування, підготовку інструментів або пошук майстрів, які могли б зробити це за комфортними для Вас тарифами. Ми зробимо все, щоб Ви могли втілювати в життя всі плани та не перейматися з приводу виконання важких робіт.

Демонтаж паркету – відгуки

Ми нерідко чуємо, що основним показником якості роботи для нових клієнтів є відгуки попередніх замовників, адже це демонструє, що компанії справді можна довіряти. У випадку з компанією «Mir Demontazha» цей фактор однозначно буде грати на користь новим замовникам, адже наші клієнти залишають виключно позитивні відгуки про виконані завдання. Кожен з цих відгуків можна знайти на офіційному сайті компанії та на сторінках в соціальних мережах.

Залишити коментар