Демонтаж даху у Львові

Демонтаж даху у Львові

Проводячи капітальний ремонт будинку, люди завжди намагаються розділити цей процес на кілька етапів, аби зробити все якомога швидше, не витрачаючи зайвих ресурсів. Одним з таких етапів є демонтаж даху, який зазвичай вважають одним з найбільш складних у всьому процесі. Це і не дивно, адже для того, щоб зняти покриття, необхідно притримуватися правильного алгоритму дій та використовувати відповідне обладнання. Але дуже часто власники ігнорують ці аспекти, і замість того, щоб звернутися до спеціалістів, намагаються зробити все самостійно. Зазвичай, це призводить до негативних наслідків, і зрештою людям доводиться витрачати багато коштів на ремонтні роботи та відновлення покрівлі.

І для того, аби Ви могли уникнути подібних випадків та гарантували собі швидкий та якісний демонтаж старого даху у Львові, ми радимо Вам звернутися до компанії «Mir Demontazha». З нами Ви можете розраховувати на якісне обслуговування та матимете змогу якомога швидше перейти до встановлення нового даху.

Львів демонтаж дахуДемонтаж даху у Львові від компанії «Mir Demontazha»

Не зважаючи на те, що ми досить довго працюємо на ринку, дуже мало людей, зацікавлених у подібних послугах, знають про наше існування.

Компанія «Mir Demontazha» працює з клієнтами з 2013 року та надає послуги з вантажних перевезень, демонтажу окремих конструкцій, споруд, а також знесенню цілих приміщень та будинків. Клієнти мають змогу замовити роботу будь-якої складності не зважаючи на масштаби приміщення, або площу території, на якій необхідно провести демонтаж.

В нашій команді є кілька підрозділів, кожен з яких спеціалізується на виконанні робіт окремих категорій. Таким чином, ми можемо опрацьовувати кілька замовлень одночасно, не змушуючи клієнтів чекати. Кожен з членів бригади чудово підготовлений та здатен виконувати роботу будь-якої складності. Також варто зазначити, що перед черговим виїздом ми складаємо план дій відповідно до типу робіт та цілей, які перед нами ставить замовник. Це необхідно для того, аби уникнути затримок та завершити роботу якомога швидше.

Інженери ретельно перевіряють все обладнання та транспорт перед кожним виїздом. Ми не можемо допустити, аби весь процес було зруйновано через несправність приладів. Тому, якщо хоча б один з механічних інструментів дає збій, його одразу замінюють та відправляють на ремонт.

В будь-якому разі, замовляючи послугу з демонтажу даху у Львові в нас, Ви не ризикуєте нічим, а натомість отримуєте якісні послуги від досвідчених майстрів.

Особливості демонтажу старого даху

Якщо у випадку з демонтажем підлоги, стін або інших споруд ми не відзначали конкретних відмінностей, тут все набагато складніше. Справа в тому, що Ви не можете здійснити демонтаж за принципом руйнування конструкції, адже це може призвести до обвалу даху. Це у свою чергу призведе до того, що дім буде серйозно пошкоджено, а нам цього не потрібно. І для того, щоб все пройшло з мінімальною кількістю пошкоджень, і Ви могли одразу почати монтаж нової покрівлі, варто знати про кілька основних принципів проведення демонтажу.

Перш за все, це стосується попередніх робіт. Як і у випадку з іншими типами демонтажних робіт, про які ми говорили раніше, перед початком демонтажу даху майстри мають оглянути об’єкт та зробити відповідні заміри. Ця інформація дасть можливість підготувати більш ретельний план дій, завдяки якому процес буде рухатися швидше. Окрім цього, необхідно зробити наступне:

  • Прибрати з покрівлі всі комунікації та споруди, які будуть заважати під час демонтажу (кабелі, труби, антени тощо).
  • Очистити дах від сторонніх предметів
  • Якщо це скатний варіант даху, слід облаштувати там тимчасові підпори та прогони.
  • Якщо ми маємо справу з мансардною покрівлею, слід демонтувати вікна, перш ніж починати роботу з поверхнею.

Завдяки цим простим, але ефективним діям ми зможемо уникнути можливих труднощів в роботі та забезпечити комфортні умови для демонтажу.

Далі, йде безпосередньо сам процес демонтажу даху. Його можна умовно поділити на такі етапи:

  • Демонтаж верхнього шару покриття
  • Демонтаж ізоляційного матеріалу та захисних мембран
  • Зняття обрешітки

Далі, зазвичай, проводиться заміна опорних брусів або, якщо цього не потрібно, відбувається монтаж нового даху. Значну роль тут може відігравати тип покрівлі, адже чим більш складною є конструкція, тим більше часу буде займати весь процес демонтажу. Очевидно, що великогабаритний дах, який до того ж має досить велику площу поверхні, потребуватиме значно більше часу для демонтажу, ніж менший аналог. Тому, ми враховуємо цей та багато інших факторів під час створення плану, адже будь-яка нова деталь може стати для нас несподіванкою та суттєво уповільнити процес.

Послуга демонтажу дахуОсновні помилки під час самостійного демонтажу старого даху у Львові

Як ми вже казали, деякі люди ігнорують послуги спеціалізованих компаній та намагаються здійснити операцію демонтажу старої покрівлі самостійно. І, через відсутність досвіду такі спроби часто призводять до затримки робіт, і люди завершують їх набагато пізніше того строку, який встановлювали заздалегідь. Тому, зараз ми розберемо найбільш поширені помилки, які не дозволяють провести якісний демонтаж даху.

Перша і основна помилка полягає в тому, що люди не можуть правильно оцінити складність тієї роботи, яку їм потрібно буде виконати. Вони вважають, що зняття покрівлі можна швидко здійснити і без попередньої підготовки, не знімаючи з даху зайв

і комунікації, не встановлюючи опорні конструкції та не маючи механізму для того, аби швидко спускати частини покрівлі вниз. В результаті, коли починається демонтаж, у людей починаються труднощі, але вони до них не готові, тому не знають, як діяти в такій ситуації.

Друга помилка витікає з першої. ЇЇ суть полягає в тому, що люди, не оцінивши стан та розмір даху, підібрати необхідне обладнання, яке дозволило б прискорити демонтаж та уникнути форс-мажорів. Спеціалізовані компанії завжди мають в наявності потрібні інструменти, завдяки яким демонтаж будь-якого типу дахів перетворюється на швидку та досить просту процедуру.

Помилка номер три стосується фінансової частини питання. Очевидно, що демонтаж старого даху здійснюється насамперед для того, аби якомога швидше встановити нове покриття, яке на думку власника буде виглядати набагато краще. Але тут переважна більшість клієнтів намагається не тільки оновити дизайн, але й зробити це якомога дешевше. Для цього під час демонтажу використовуються найдешевші матеріали та інструменти, а деякі важливі компоненти, необхідні для демонтажу, взагалі ігноруються. Це неправильно, адже таким чином Ви ризикуєте зірвати увесь процес через банальну відсутність потрібного елементу. Не хвилюйтеся – наші розцінки на демонтаж даху приємно здивують Вас, і порівнявши запропоновані тарифи з іншими компаніями Ви зрозумієте, що це дуже вигідна пропозиція.

Демонтаж покрівлі: ціна у Львові

Укладаючи угоду з компаніями, які спеціалізуються на конкретних послугах, люди дуже часто ставлять питання про гарантії успіху виконання замовлень. Деякі компанії обмежуються лише усними обіцянками, не даючи ніяких конкретних підтверджень того, що все завершиться успішно. У випадку з «Mir Demontazha», все зовсім інакше. ми укладаємо угоду з замовником, де зазначаються всі умови нашої співпраці. У разі виникнення непередбачуваних обставин, які заважають виконанню демонтажу у зазначений день, він переноситься на інший день, який ми визначаємо спільно з клієнтом. Також, якщо в ході зняття покриття було пошкоджено будівлю або іншу споруду, яка мала залишитися неушкодженою, компанія зобов’язується виплатити компенсацію, сума якої залежить від масштабу робіт.

Демонтаж даху у ЛьвовіДемонтаж даху: ціна у Львові

У більшості випадків ключовим фактором для вибору сервісу щодо проведення демонтажу стає тариф, який визначає компанія. Іноді це може стати проблемою, адже вартість може змінюватися в залежності від певних обставин. У випадку з «Mir Demontazha» все набагато простіше, адже всі відомості щодо вартості та розрахунку тарифів доступні на сайті компанії.

Поширення питання, що стосуються демонтажу дахів та старої покрівлі

У клієнтів, які до цього не мали змоги працювати з компаніями за такими послугами, завжди виникають питання стосовно різних аспектів демонтажу. Певна частина цих питань час від часу повторюється, тому ми вирішили зібрати найбільш поширені з них та дати відповіді в рамках цього матеріалу.

1) В яких ситуаціях демонтаж даху є необхідною мірою?

Відповідь. Загалом, все залежить від того, яку мету Ви ставите перед собою, плануючи цей демонтаж. Це може бути спосіб оновлення дизайну будинку, встановлення нових комунікацій, які можна встановити лише на дах нового типу, або заміна старої покрівлі, яка може зруйнуватися в будь-який момент. Якщо у Вас є сумніви з приводу того, чи варто поспішати з демонтажем, можете проконсультуватися з нашим адміністратором. Він відповість на всі запитання та допоможе прийняти правильне рішення.

2) Які документи необхідно підготувати для проведення демонтажу?

Якщо Ви працюєте з нами, Вам не потрібно витрачати час на підготовку документації. Демонтаж даху відбувається на Вашій території, тому Ви можете проводити будь-які операції без необхідності підтверджувати або фіксувати це документально. Єдиний документ, який слід сформувати до початку – угода між компанією «Mir Demontazha» та клієнтом. Це – звичайна формальність, яка необхідна для нашої звітності.

3) Скільки часу займатиме демонтаж даху?

В цьому аспекті все залежить від обставин, за яких відбувається демонтаж та масштабів робіт. Якщо ми маємо справу з габаритним дахом, демонтаж може тривати два дні. Втім, якщо будівля невеликого розміру, і на даху немає зайвих комунікацій або надбудов, роботу буде закінчено протягом одного робочого дня. Втім, ми завжди заздалегідь визначаємо термін проведення робіт та можемо коригувати його лише в тих випадках, коли трапляються непередбачувані ситуації (погіршення погодних умов).

4) Скільки часу має пройти від завершення демонтажу до початку ремонту?

Якщо Ви заздалегідь спланували монтаж нового даху, цей процес можна починати одразу після завершення роботи бригади «Mir Demontazha». Оскільки демонтаж даху не передбачає пауз або затримок, Ви можете не чекати та починати наступний етап роботи.

Відгуки про демонтаж покрівлі від компанії «Mir Demontazha»

За більше ніж сім років професійної діяльності ми встигли виконати більше тисячі замовлень, і найкращим підтвердженням успішності нашої діяльності були відгуки замовників. Кожен, хто контактував з нами та замовляв послуги демонтажу, був задоволений не тільки результатом, але й організацією робочого процесу. Команда завжди працює як єдине ціле, тому ми не допускаємо затримок і не змушуємо клієнтів чекати.

Демонтаж даху ЛьвівРозцінки на демонтаж даху у Львові

Перед тим, як замовити конкретну послугу, клієнти в першу чергу звертають увагу на тарифи, які пропонує та чи інша компанія. У випадку з демонтажними роботами все досить неоднозначно, адже більшість сервісів працюють в одному ціновому діапазоні, і особам з обмеженим бюджетом важко підібрати оптимальний для себе варіант. Люди часто порівнюють всі доступні сервіси, намагаючись знайти найкращий варіант, але якщо така спроба виявляється марною, доводиться відмовлятися від демонтажу, навіть якщо він необхідний в даний момент.

Втім, всіх цих проблем можна уникнути, якщо Ви є клієнтом компанії «Mir Demontazha». З нами у Вас є можливість замовити демонтаж даху за найкращими цінами у Львові. Це стосується не тільки дрібних замовлень, але й роботи над масштабними проектами. До того ж, для підприємств, які замовляють у нас демонтаж, передбачена система знижок. З нами Ви зможете вигідно провести роботи будь-якого масштабу. Тому, якщо Вам вже зараз потрібно починати заміну покриття, не зволікайте – телефонуйте до адміністраторів, і разом ми узгодимо деталі співпраці!

Залишити коментар