Демонтаж будинків у Львові

Демонтаж будинків у Львові

Демонтаж будинків не дарма вважають однією з найбільш складних та проблемних послуг, які можна замовити у будівельних компаній та підприємств, що надають аналогічні послуги. Основна проблема полягає в тому, що під кожен тип будівлі потрібно підібрати відповідне обладнання і заздалегідь готувати транспорт, за допомогою якого буде відбуватися руйнування конструкцій. І якщо ми розглянемо найбільш популярні типи будівель, демонтаж яких замовляють клієнти, ми побачимо, що далеко не кожне підприємство може виконати замовлення. А враховуючи масштаби робіт та загальні витрати, замовлення подібних послуг у приватних осіб просто неможливо.

Тому, аби Ви могли не турбуватися та без зайвих клопіт замовити послугу з демонтажу будинків у Львові, ми радимо Вам скористатися послугами компанії «Mir Demontazha». З нами у Вас точно не буде ніяких труднощів, і Ви зможете швидко позбутися будівлі без жодних наслідків.

демонтаж будинків у ЛьвовіДемонтаж старих будинків від компанії «Mir Demontazha»

«Mir Demontazha» – мувінгова компанія, що базується у Львові та працює з клієнтами починаючи з 2013 року. За цей час ми сформували кілька підрозділів, кожен з яких виконує послуги різного характеру. Серед найбільш популярних:

  • Демонтаж металоконструкцій
  • Вивіз будівельного сміття
  • Демонтаж паркету, бетону, штукатурки та інших подібних матеріалів
  • Квартирний та офісний переїзд
  • Вантажні перевезення
  • Складання меблів
  • Знесення та демонтаж будівель

Ці підрозділи координуються адміністраторами, які формують бригади для виконання завдань. У нашому випадку мова йде про знесення споруд, а це означає, що в залежності від типу будівлі, масштабів території, на якій вона розташована та вимог замовника обирається транспорт та кількість людей, які будуть задіяні в цьому. Після того, як замовлення остаточно сформовано, бригада майстрів прибуває на місце майбутнього демонтажу та проводить попередній огляд, аби визначити тип та кількість транспорту, необхідного для руйнування будівлі. Після цього, у визначений день ми здійснюємо саму процедуру демонтажу будинку.

Демонтаж будівель та споруд: поширені випадки

Зазвичай, знесення одного або кількох об’єктів відбувається за ініціативи власників. Вони хочуть якомога швидше позбутися старого будинку та побудувати на його місці новий. Але трапляються випадки, коли демонтаж є необхідною мірою. Люди не завжди можуть вчасно зреагувати в таких ситуаціях, і це призводить до неприємних наслідків. Тому, аби Ви мали чітке розуміння того, коли потрібно проводити демонтаж, ми наведемо перелік факторів, які вказують на це.

1) Віковий аспект. Як би дивно це не виглядало, але будь-які споруди та конструкції з віком втрачають свою надійність та стійкість, і через це їх потрібно вчасно замінити. В основному, це стосується багатоквартирних будинків, технічних приміщень та складів, які збереглися з радянських часів та потребують оновлення.

2) Знесення та демонтаж будівель має відбутися в тому випадку, якщо власник ділянки, на якій вони знаходяться, розпочинає будівництво нових об’єктів. Очевидно, що до початку цього процесу все має бути підтверджено документально та відповідно до чинного законодавства. Коли цей процес буде завершено, споруди мають знести.

Також не забувайте, що незаконне знесення будь-яких об’єктів тягне за собою штрафи, а особа, відповідальна за ці операції, буде нести відповідальність перед законом. Тому, перш ніж починати процес, пов’язаний зі знесенням, обов’язково переконайтеся в тому, що ніяких проблем не буде. Коли все буде вирішено, Ви можете зв’язатися з нами, і ми допоможемо Вам втілити задум в реальність.

демонтаж будинків львів Специфіка знесення та демонтажу будинків у Львові

На перший погляд здається, що у запланованому руйнуванні будинку немає нічого особливого, і це дуже легкий за виконанням процес без якихось особливостей чи аспектів. Втім, це не зовсім так. Існує багато деталей, які не слід ігнорувати. Зараз ми детально розповімо про кожну з них. Це необхідно для того, аби Ви чітко розуміли, що потрібно враховувати, плануючи подібні операції.

Перш за все, потрібно переконатися, що процес відбувається легально. Для цього необхідно сформувати відповідний пакет документів. Переважну більшість паперів готуємо ми, але Вам потрібно узгодити з нами остаточний список під час формування замовлення.

Далі, слід враховувати статус будинку та його вік. У випадку з демонтажем старих будинків, варто оцінити ризик можливого обвалення та не допустити цього під час знесення. Для цього і потрібен попередній огляд споруди, адже у разі ігнорування підготовчого процесу руйнування може призвести до небажаних наслідків.

Наступним компонентом стає ступінь знесення будівлі. Ви маєте заздалегідь повідомити наших адміністраторів про те, чи є необхідність у збереженні фундаменту та деяких важливих комунікацій. Якщо така необхідність є, наша бригада скорегує план та діятиме відповідно до нього.

Також, дуже часто під час демонтажу гостро стоїть питання збереження території навколо будинку. Це можуть бути дерева або інші споруди, які в свою чергу потрібно залишити неушкодженими. Якщо така необхідність є, ми враховуємо це під час продумування плану.

Останній фактор, який може турбувати клієнтів під час демонтажу споруд – сміття, що залишається після завершення. І тут Ви знову можете розраховувати на нас – ми подбаємо про те, аби ділянка залишилася чистою. Для цього ми заздалегідь готуємо вантажівки, які вивозять все будівельне сміття у відповідне місце.

Як бачите, під час планування демонтажу, часткового або повного знесення споруд ми враховуємо всі аспекти даної процедури, а також розглядаємо будь-які обставини, які можуть завадити нам виконати завдання вчасно.

Знесення та демонтаж будівель: знесення стін, руйнування опорних конструкцій та інше

Трохи відійдемо від загального питання демонтажу та поговоримо про не менш важливий різновид демонтажу будинків та приміщень. Це стосується демонтажу стін, окремих приміщень, видалення комунікацій та інших різновидів даної операції.

Плануючи проведення чогось подібного, Ви насамперед маєте враховувати, як такий частковий демонтаж відобразиться на стані будівлі. Якщо Ви маєте на меті збереження фундаменту для майбутньої перебудови або капітального ремонту, слід пам’ятати про важливість опорних конструкцій. Їх дуже легко зруйнувати під час знесення, тому проводити демонтаж споруд всередині будинку дуже ризиковано, особливо якщо Ви не маєте досвіду в даній сфері.

Але, звернувшись до компанії «Mir Demontazha», у Вас не буде сумнівів стосовно успішності даного процесу. Ми оглянемо приміщення та створимо алгоритм роботи, якого варто буде притримуватися під час демонтажу. Далі, слід провести підготовку та сформувати комплект обладнання, з яким будуть працювати майстри. Після цього власне і відбувається сама процедура демонтажу.

Перед демонтажем будинку приміщення ретельно готують – з нього виносять меблі, елементи декору та інші речі, які можуть бути пошкоджені в процесі знесення. Якщо ми говоримо про демонтаж будинків або ліквідацію однієї зі стін або навіть підлоги, варто пам’ятати про те, що опорні конструкції мають залишитися неушкодженими (у випадку з багатоквартирним будинком. знесення стін відбувається поступово, починаючи від кута або крайньої точки (якщо це частина дверного отвору). Важливо враховувати, що у стінах можуть бути заховані комунікаційні частини (дроти, схеми та інше). Зазвичай, власник квартири або того приміщення, в якому проводяться роботи, володіє інформацією про такі речі, тому Ви мусите повідомити це нашим спеціалістам. Вони будуть враховувати це та діятимуть дуже обережно.

Те саме стосується і підлоги – якщо під основним шаром є обігрівальні елементи або інші схожі механізми, це також потрібно враховувати. Якщо у Вас немає потреби позбуватися їх, майстри демонтують лише верхній шар. Втім, якщо Ви хочете повністю замінити цю частину кімнати, обігрівальні елементи також будуть видалені. Те саме стосується й інших об’єктів (батареї, лічильники), які можуть знадобитися власникам в майбутньому. Тому, Вам слід ретельно підготуватися та визначитися, які об’єкти Ви хочете залишити, а яких варто позбутися, аби не зруйнувати загальний план демонтажу.

Демонтаж даху, на відміну від попередніх випадків, є простішим та потребує менше підготовчої роботи з боку власників. Зазвичай, дах приватного будинку знімається поступово, аби не допустити руйнування та пошкодження внутрішньої частини споруди. Черепиця, як і інші популярні матеріали для даху, знімаються без особливих зусиль, тому вся операція пройде оперативно, і дуже скоро Ви зможете замінити дах у своїй оселі.

демонтаж будинківДемонтаж споруд як частина реконструкції

Демонтаж будинків можливий не лише за потреби повної заміни будівлі на нову, але й у випадку реконструкції. Це стосується тих ситуацій, коли після знесення залишається лише фундамент та основні структурні елементи споруди, після чого її реконструюють, не змінюючи основних деталей. Втім, далеко не кожна фірма, що спеціалізується на знесенні та демонтажі, може запропонувати своїм клієнтам подібні послуги. Але, якщо Ви вже не знаєте, куди звернутися, найкращим варіантом буде скористатися нашою допомогою. Компанія «Mir Demontazha» допоможе Вам спланувати демонтаж та проведе його за всіма стандартами і правилами техніки безпеки. Не забувайте і про те, що ми надаємо послугу вивезення сміття, тому Ви можете не турбуватися про стан приміщення після завершення робіт. Просто зателефонуйте нашому адміністратору та сформуйте договір, а далі наші майстри зроблять все, щоб Ви отримали бажаний результат.

Ціни на знесення будинків у Львові

Один з найважливіших аспектів, який цікавить кожного клієнта під час формування замовлення – вартість знесення будинків. Компанії поступово збільшують тарифи, і кожного разу демонтаж великих приміщень та споруд стає невигідним. Тому, люди постійно шукають альтернативи, порівнюють ціни на різних сервісах або взагалі відмовляються від подібних послуг. Але для того, щоб Вам не доводилося відмовлятися від необхідної операції, варто звернутися до компанії «Mir Demontazha». Ми готові запропонувати Вам повний спектр послуг, пов’язаних з демонтажем та іншими суміжними роботами за найкращими цінами у Львові. Ми не намагаємося заманити всіх найнижчими тарифами, але натомість пропонуємо послуги найвищої якості від кваліфікованих майстрів за гідну оплату. До того ж, при замовленні демонтажу масштабних об’єктів Ви гарантовано отримаєте знижку. Так чи інакше, Вам більше не доведеться думати про те, як зекономити або самостійно займатися складним процесом демонтажу із залученням невідомих Вам людей. Співпраця з нами є запорукою надійності та гарантує результат. Тому, якщо Вам терміново потрібно провести демонтаж, скоріше телефонуйте нам. Не зволікайте – дійте вже зараз!

Залишити коментар