Демонтаж бетону Львові

Демонтаж бетону Львові

Будь-які операції, пов’язані з ремонтом, демонтажем або реконструкцією існуючих об’єктів завжди були проблемою для людей. Намагаючись зробити все самостійно, вони припускаються помилок, які в подальшому призводять до серйозних проблем, що у свою чергу суттєво уповільнює процес. Так наприклад, демонтаж бетону, який по суті не є якоюсь складною процедурою, викликає у людей багато труднощів. Це стосується і підбору необхідного обладнання, і послідовності проведення операції. В результаті замість того, аби якомога швидше позбутися бетонної конструкції, люди можуть зруйнувати не тільки саму конструкцію, але й об’єкти, які належать до неї.

Тому, аби уникнути неприємностей, варто звернутися до спеціалістів, які впораються із поставленим завданням на відмінно. І якщо Ви не маєте конкретних варіантів, пропонуємо Вам скористатися послугами львівської компанії «Mir Demontazha», яка спеціалізується не демонтажних роботах будь-якої складності.Демонтаж бетону Львів

Компанія «Mir Demontazha» – експерт з демонтажу бетону у Львові

Аби Ви не мали жодних сумнівів стосовно того, з ким будете працювати, ми надамо Вам загальну інформацію про компанію.

Ми працюємо з клієнтами починаючи з 2013 року. За цей час, ми встигли виконати тисячі замовлень різної складності. Ми мали можливість співпрацювати як з приватними особами, так і з великими підприємствами, які залучали нас для виконання демонтажних та будівельних робіт.

В нашій команді працюють люди, які мають досвід проведення демонтажу бетону і залізобетону. Кожного разу, коли до нас надходить нове замовлення, ми формуємо команду та створюємо план, який дозволить прискорити процес та виконати роботу якомога швидше та ефективніше.

Демонтаж бетону та залізобетону: алгоритм проведення робіт

Коли Ви виходите на зв’язок з адміністратором, Вам необхідно надати йому повну інформацію про приміщення, в якому буде відбуватися демонтаж. Це необхідно для того, аби майстри могли заздалегідь продумати, як проходитиме робочий процес та не допустили руйнування або демонтажу об’єктів, які цього не потребують. Особливо це стосується бетонних стін та перегородок. Під час будівництва в них найчастіше ховають різні комунікації, схеми або опорні конструкції, які є надзвичайно важливими для всього приміщення. Тому, Ви обов’язково маєте перевірити все перед прибуттям нашої команди.

Коли все узгоджено, ми формуємо угоду, на підставі якої відбуватиметься демонтаж бетонних конструкцій, і Ви здійснюєте оплату послуги. Після цього, у визначений день бригада «Mir Demontazha» прибуває за вказаною Вами адресою та починає процес демонтажу. Спочатку, приміщення повністю звільняється від зайвих об’єктів (меблі, елементи декору, квіти та інші речі). Таким чином робочий процес буде прискорено, а Ви зможете залишити свої речі неушкодженими. Коли кімната повністю вільна від зайвих об’єктів, ми починаємо демонтаж. Головне в цьому аспекті – робити все поступово. Якщо ми маємо справу з великою конструкцією, від неї варто відділити менші частини, аби не допустити руйнування. Основним інструментом в такому процесі є автоматичний молот, що буквально прорубує бетон та знищує його структуру. В якості додаткових компонентів зазвичай використовується кувалда, за допомогою якої можна швидко знищити блоки меншого розміру.

Коли демонтаж бетону завершено, бригада здійснює збір та вивіз сміття, що могло накопичуватися впродовж демонтажу. Таким чином, Ви зможете без проблем переходити до ремонту, встановлення нових об’єктів або проводити інші роботи, які мали б відбуватися після демонтажу.

Демонтаж бетонних стін від компанії «Mir Demontazha»

Прочитавши цю частину матеріалу дехто може сказати, що подібні операції можна проводити і без допомоги спеціалістів. Достатньо знайти досвідченого будівельника чи людину, яка працює в цій галузі, і роботу буде виконано з таким же результатом. Втім, це не зовсім так, і клієнти дуже часто помиляються, ігноруючи співпрацю зі спеціалізованими компаніями.

Ми завжди стоїмо на крок вище за конкурентів, і маємо перевагу над ними у наступних компонентах:

  • Професіоналізм. Хоча демонтаж бетону і залізобетону не виглядає як робота, до якої потрібен особливий підхід, ми ніколи не нехтуємо етапом підготовки. Майстри, які будуть опрацьовувати конкретне замовлення, завжди мають план дій та ретельно підбирають обладнання для чергового виїзду.
  • Компетентність та повага до клієнтів. Зазвичай, демонтажні роботи можуть затягуватися та тривати кілька днів або навіть тижнів (якщо ми маємо справу з масштабними об’єктами). В таких ситуаціях робітники починають навмисно знижувати темп роботи, порушувати правила договору або навіть дозволяти собі пияцтво на робочому місці. Згодом це призводить до розриву договору, і власникам доводиться шукати нових майстрів, які зможуть виконати замовлення вчасно. Ми не можемо допустити собі подібні вольності, а тому працюємо як одне ціле і завжди завершуємо демонтаж вчасно. Про ефективність нашої роботи свідчать чисельні відгуки клієнтів, які вже встигли попрацювати з нами.
  • Шахрайство та обман. Як і у випадку з попереднім пунктом, ми завжди дотримуємося домовленостей та знаходимося на зв’язку з клієнтами під час демонтажу бетону або інших робіт. З того моменту, як Ви проведете оплату замовлення, ми одразу починаємо підготовку і прибуваємо на об’єкт точно в той час, який було зазначено в договорі.

Як бачите, у разі співпраці з «Mir Demontazha» Ви не ризикуєте нічим, а натомість отримуєте той результат, на який розраховували з самого початку.Демонтаж бетону

Найбільш поширені питання стосовно демонтажу бетону у Львові

Не зважаючи на те, що дана послуга не є настільки поширеною як, скажімо, проведення ремонтних робіт чи демонтаж даху, у людей все ж виникають питання. Більшість з них повторюється, і для того, аби ми не повторювалися у своїх відповідях, ми зібрали найбільш поширені запитання та вирішили дати на них відповіді просто зараз.

1) Скільки часу проходить від моменту оформлення замовлення до початку роботи бригади?

Звісно, тут все залежить від обставин: кількість замовлень в цей конкретний період, масштаб замовлення тощо. Але зазвичай ми призначаємо дату початку демонтажу бетонних конструкцій впродовж одного тижня з моменту реєстрації замовлення. Що стосується тривалості, то це знову ж таки залежить від об’єму роботи та масштабів об’єкту.

2) Що має зробити клієнт до початку демонтажних робіт?

Основна задача клієнта – перевірити стан, у якому знаходяться конструкції та переконатися в тому, що демонтаж не призведе до руйнації фундаменту приміщення або пошкодження комунікацій (ми згадували про це вище). Якщо такий ризик все ж є, варто знайти альтернативний демонтажу варіант. Також, Вам обов’язково потрібно мати дозвіл на демонтаж (якщо мова йде про демонтаж конкретних об’єктів та конструкцій). Але якщо ми говоримо про локальне видалення елементів всередині приміщень (квартири чи офісу), в цих документах немає потреби.

3) Від чого залежить вартість послуги з демонтажу?

Основний критерій, на який ми спираємося під час формування тарифів – площа приміщення, в якому має відбутися демонтаж. Втім, це не означає, що  за видалення бетону у великому будинку чи на складі доведеться заплатити космічну суму. Для таких замовлень передбачена система знижок, яка починає діяти від певної суми. Тому, Вам буде вигідно оформлювати об’ємні замовлення саме в нас.

4) Коли можна починати ремонтні роботи після завершення демонтажу?

Після того, як бригада повністю закінчить демонтаж бетонних стін або інших конструкцій та вивезе сміття, Ви можете переходити до наступного етапу свого плану з реконструкції приміщення.

5) Чи є ризик перенесення робіт на дату, відмінну від тої, яка зазначена в договорі?

Така ситуація можлива лише за умови, коли демонтаж неможливо провести через обставини, на які не може вплинути ані замовник, ані виконавець. В такому випадку ми заздалегідь контактуємо з клієнтом та узгоджуємо нову дату для демонтажу. Але такі випадки трапляються нечасто, і ми впевнені, що Ваше замовлення буде виконуватися без переносів.Демонтаж бетону у Львові

Ціна демонтажу бетону у Львові

Основна проблема, яка стає перед клієнтами під час замовлення подібних послуг – вартість. Очевидно, що кожен намагається знайти для себе якомога більш вигідний варіант, адже тарифи поступово зростають, і економити стає дедалі складніше. Тому ми можемо бачити, як клієнти просто відмовляються від проведення операцій, навіть якщо їх виконання є необхідним.

Втім, якщо Ви працюєте з компанією «Mir Demontazha», у Вас не буде жодних проблем з фінансами. В нас Ви можете замовити демонтаж бетону у Львові за найкращими цінами в місті. Це не перебільшення, адже як ми казали раніше, навіть на великих замовленнях можна суттєво зекономити. До того ж, Вашим замовлення будуть займатися справжні майстри, тому таку співпрацю можна назвати вигідною в усіх аспектах.×

Ціна на вантажні перевезення по Львову, послуги вантажників

Послуги вантажника 125 грн/год   Мінімальне замовлення: 250 грн
Послуги вантажника-такелажника 150 грн/год   Мінімальне замовлення: 300 грн
Renault Master, 10 кубів, (довж. шир. вис.) 3.1*1.7*1.9метра до 2х тон,(2 пас.місця.) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Peugeot Boxer, 11.5 кубів, (довж. шир. вис.) 3.15*1.8*1.95 метра до 1.5 тон,(2 пас.місця.) (м’яка обшивка з паролону) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Volkswagen LT35 13 кубів, (довж. шир. вис.)4.2*1.7*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes Sprinter 14 кубів, (довж. шир. вис.)4.25*1.8*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes-Benz Sprinter 315CDI, 15,5кубів (довж. шир. вис.)3.7*1.9*2.2 метра до 1,5 тон,(2 пас.місця.) (ізотерм) 250 грн/год   Мінімальне замовлення: 500 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 18 кубів (довж. шир. вис.)4.4*1.8*2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) 300 грн/год   Мінімальне замовлення: 600 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 17 кубів (довж. шир. вис.)4*1.97*2.2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) гідроборт до 500 кг 350 грн/год   Мінімальне замовлення: 700 грн
MAN 5 т. 36 куб. 2,35*2,35*6,1 м. заднє завантаження, є гідроборт 400 грн/год   Мінімальне замовлення: 1600 грн
MAN 10 т. 45 куб. 2,35*2,35*7,2 м. заднє завантаження від 14грн/км    
Послуги майстра із монтажу/демонтажу договірна    
Упакування та надання гарантії від 200 грн    
Організація переїзду по Україні    
ЗІЛ 5 т. 3,8 куб. 350  
×