Чистка територій у Львові

Чистка територій у Львові

Під час проведення будівельних робіт, ремонтів або реконструкцій об’єктів територія, на якій проводяться дані заходи, сильно забруднюється. За весь час роботи накопичується велика кількість сміття, відходів та використаних матеріалів, які потрібно утилізувати шляхом проведення чистки територій. Але зазвичай, після закінчення основної стадії робіт, у людей не залишається часу для того, аби прибрати все зайве та завершити робочий процес.

Хтось вважає, що це – проста формальність, задля усунення якої не потрібно докладати великих зусиль. Втім, це не зовсім так. Вчасно неприбране сміття може стати серйозною проблемою під час продовження робіт. Ви не зможете облаштовувати територію належним чином або далі проводити реконструкцію будівлі, маючи зайве сміття. Тому, одразу після завершення чергового етапу, необхідно якомога швидше позбутися всіх непотрібних елементів та продовжити роботу. І для того, аби у Вас не виникало проблем в даному аспекті, ми рекомендуємо Вам скористатися послугами компанії «Mir Demontazha», яка вже давно здійснює прибирання території у Львові.

Чистка територій у Львові від «Mir Demontazha» – загальна інформація

Наша компанія працює з клієнтами з 2013 року та надає послуги різного характеру. До них належать послуги з перевезення речей, вивозу матеріалів, демонтажу об’єктів а також чистки та прибирання.

В нашому розпорядженні є одразу кілька бригад. Це допомагає виконувати кілька завдань одночасно та не відтягувати термін виконання замовлень. Всі працівники, які є членами нашої команди, мають багаторічний досвід роботи та вже встигли виконати десятки замовлень різної складності. Таким чином, вони підготовлені до роботи в будь-яких умовах та здатні оперативно виконувати завдання. Це стосується всіх видів робіт, в тому числі і чистки територій.

Як відбувається прибирання прилеглої території у Львові

Не зважаючи на те, що більшість людей не вважають дану операцію чимось серйозним та не вдаються до допомоги спеціалістів під час її здійснення, її виконання складається одразу з кількох етапів. Зараз, ми детально розповімо про те, як відбувається чистка.

Перший етап – планування. Коли адміністратор фіксує чергове замовлення та отримує від клієнта інформацію про об’єкт, наші спеціалісти починають формувати план дій. Сюди входить:

  • визначення кількості працівників, що будуть приймати участь в робочому процесі.
  • Вибір транспортного засобу, за допомогою якого буде здійснюватися вивіз сміття після прибирання та чистки територій. Це один з найважливіших пунктів, адже неправильно обрана техніка для даної операції може суттєво вповільнити весь процес, що у свою чергу негативно вплине на подальші роботи, заплановані замовником. Тому, дуже важливо не помилитися та підібрати транспорт з оптимальною вантажопідйомністю.
  • Наявність інструментів та спорядження, необхідних для швидкої та ефективної чистки. Наша мета – повністю звільнити об’єкт від зайвого сміття та використаних матеріалів, аби замовник мав можливість вільно продовжувати процес будівництва або реконструкції. Тому, потрібно залучити всі ресурси для того, аби ми не залишили після себе нічого зайвого.

Другий етап – власне виконання. Підготувавши все необхідне та маючи чіткий план дій, ми переходимо до активних дій. У визначений день та час бригада «Mir Demontazha» прибуває на об’єкт та проводить прибирання прилеглої території, після чого вивозить все сміття з об’єкта. Ми продумуємо все заздалегідь, тому у нас відсутні такі поняття як «форс-мажор» або «технічні несправності». Кожен транспортний засіб, який буде використано для виконання чергового замовлення, проходить повний техогляд. Якщо під час перевірки буде виявлено будь-яку несправність, авто одразу замінюють. Те саме стосується і спорядження. Ми не можемо дозволити собі підвести клієнті, тому розраховуємо все заздалегідь.

Переваги замовлення прибирання території у Львові від компанії «Mir Demontazha»

Очевидно, що зараз на ринку доступно багато опцій для виконання робіт даного типу. Кожен пропонує свої умови для співпраці, дехто намагається привабити клієнтів неймовірно низькими тарифами або іншими опціями. Ми ніколи не пропонуватимемо Вам подібних речей, адже в нас є свої переваги, які відрізняють «Mir Demontazha» від конкурентів.

Перш за все, це злагоджена робота колективу. Кожен співробітник знає, що необхідно зробити для досягнення мети це стосується не тільки членів бригади, які здійснюють виїзди на об’єкти, але й адміністраторів, техніків, інженерів та інших працівників. За більш ніж сім років роботи ми сформували власний алгоритм, який допомагає виконувати всі замовлення вчасно та без необхідності проведення повторних робіт.

Наступний критерій, який відрізняє нас від інших подібних сервісів – робота без посередників. Дуже часто можна побачити, як компанії просять клієнтів проводити оплату чи оформлювати угоду про виконання послуг через сторонні сервіси, що у свою чергу може бути незручно та викликає багато питань. Ми не вдавалися до подібних речей, а значить всі операції в нас здійснюються безпосередньо на сайті. Замовлення оформлюються через адміністраторів, а оплату можна провести на сторінці компанії. Тому для того, аби здійснити всі операції, Ви витратите не більше двадцяти хвилин.

Останній в цьому списку, але не за значенням критерій – постійний прогрес компанії. Ми отримуємо десятки відгуків від людей, які користувалися послугами з прибирання території у Львові. Іноді у клієнтів виникали зауваження стосовно якості роботи бригади, і це спонукало нас до змін. Ми регулярно проводимо тренінги, де більш досвідчені працівники обмінюються досвідом з новачками. Кожен, хто став членом нашої команди, обов’язково проходив курси підготовки та вдосконалював свої навички.

Прибирання та чистка територій – найбільш поширені запитання

З кожним виконаним замовленням ми отримаємо все більше питань від клієнтів. Вони хочуть знати якомога більше про особливості робочого процесу. Тому, аби не повторювати відповіді, ми вирішили винести найбільш поширені запити, що стосуються чистки територій, в цей матеріал.

1) Від чого залежить тривалість роботи?

Основними критеріями в цьому аспекті є об’єм роботи та площа території, на якій потрібно провести чистку. Втім, всі замовлення, які приймає наша компанія, виконуються протягом одного робочого дня без необхідності перенесення. Однак, якщо виникають обставини, на які не в змозі вплинути жодна зі сторін, прибирання переноситься. Нова дата та час узгоджуються з клієнтом.

2) Чи передбачено гарантії під час виконання подібних послуг?

Всі гарантії закріплено в угоді, яку укладають з клієнтом під час оформлення замовлення. У випадку, якщо під час роботи буде пошкоджено майно замовника, компанія «Mir Demontazha» має виплатити грошову компенсацію.

3) Чи є можливість отримати знижку на послугу прибирання прилеглих територій?

Якщо Ви збираєтеся оформити замовлення на прибирання територій великого масштабу, Ви маєте можливість зекономити. Тарифи нашої компанії передбачають знижки для масштабних замовлень. Більш детальна інформація про це знаходиться в розділі «ціни» на нашому сайті

Ціни на чистку територій у Львові

Питання вартості завжди стоїть гостро для клієнтів. Враховуючи постійне зростання тарифів, кожен бажає знайти якомога більш вигідний варіант, але водночас отримати якісне обслуговування. І якщо Ви звернулися до компанії «Mir Demontazha», у Вас є така можливість. В нас, чистка територій буде доступна Вам за найкращими цінами в місті. Це не перебільшення, адже масштаб робіт чи загальний об’єм сміття, якого потрібно буде позбутися, не має зупинити Вас – це все одно буде більш вигідно, ніж в будь-якому іншому сервісі.

Тому, якщо Ви готові перейти до наступного етапу будівництва, та хочете якомога швидше очистити територію навколо об’єкта, скоріш телефонуйте нам. Повірте – Ви не пошкодуєте!×

Ціна на вантажні перевезення по Львову, послуги вантажників

Послуги вантажника 125 грн/год   Мінімальне замовлення: 250 грн
Послуги вантажника-такелажника 150 грн/год   Мінімальне замовлення: 300 грн
Renault Master, 10 кубів, (довж. шир. вис.) 3.1*1.7*1.9метра до 2х тон,(2 пас.місця.) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Peugeot Boxer, 11.5 кубів, (довж. шир. вис.) 3.15*1.8*1.95 метра до 1.5 тон,(2 пас.місця.) (м’яка обшивка з паролону) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Volkswagen LT35 13 кубів, (довж. шир. вис.)4.2*1.7*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes Sprinter 14 кубів, (довж. шир. вис.)4.25*1.8*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes-Benz Sprinter 315CDI, 15,5кубів (довж. шир. вис.)3.7*1.9*2.2 метра до 1,5 тон,(2 пас.місця.) (ізотерм) 250 грн/год   Мінімальне замовлення: 500 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 18 кубів (довж. шир. вис.)4.4*1.8*2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) 300 грн/год   Мінімальне замовлення: 600 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 17 кубів (довж. шир. вис.)4*1.97*2.2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) гідроборт до 500 кг 350 грн/год   Мінімальне замовлення: 700 грн
MAN 5 т. 36 куб. 2,35*2,35*6,1 м. заднє завантаження, є гідроборт 400 грн/год   Мінімальне замовлення: 1600 грн
MAN 10 т. 45 куб. 2,35*2,35*7,2 м. заднє завантаження від 14грн/км    
Послуги майстра із монтажу/демонтажу договірна    
Упакування та надання гарантії від 200 грн    
Організація переїзду по Україні    
ЗІЛ 5 т. 3,8 куб. 350  
×