Алмазна різка бетону у Львові

Алмазна різка бетону у Львові

Коли мова йде про проведення будівельних робіт, демонтаж або реконструкцію об’єктів, дуже важливо якомога ретельніше підготуватися до важких та довготривалих робіт. Алмазна різка бетону – одна з тих послуг, що потребує особливої уваги як з боку замовника, так і з боку виконавця. Це не та операція, яку можна здійснити за допомогою підручних інструментів та без жодної підготовки. Тому, як правило, люди намагаються залучити до виконання робіт майстрів з будівельних компаній або сервісів, що надають подібні послуги. І якщо Ви досі знаходитеся в активному пошуку спеціалістів, які б могли здійснити подібну операцію не зважаючи на об’єм роботи, Ви обрали правильне місце. Компанія «Mir Demontazha» готова забезпечити алмазну різку бетону у Львові за найвищими стандартами якості.

Алмазна різка бетону у Львові – загальні відомості

Це – не просто різновид послуги. Це – особлива технологія, яка дозволяє швидко та ефективно проводити складні операції з розрізання бетонних блоків та масивних конструкцій. У більшості випадків, її застосовують на будівництві під час роботи з особливо масивними об’єктами. Наприклад, якщо потрібно провести демонтаж будівлі, але при цьому зберегти окремі частини конструкції, спосіб з використанням алмазних дисків підійде якомога краще.

Інструменти, що їх застосовують для алмазної різки бетону, насамперед відрізняються потужністю та габаритами. Завдяки тому, що вони значно переважають стандартні аналоги, майстрам набагато легше працювати з масивними конструкціями. Різак фіксують таким чином, щоб можна було розрізати значну частину споруди. За потреби, фіксатори від’єднують, після чого бригада починає обробляти наступний фрагмент конструкції.

Спеціалісти з «Mir Demontazha» використовують сучасне обладнання від європейських виробників. Кожен екземпляр має сертифікат якості, а це означає, що будь-які форс-мажори чи технічні проблеми просто неможливі. Перед кожним новим виїздом наші інженери проводять огляд всіх інструментів та приладів, аби переконатися, що їхній стан відповідає всім потрібним вимогам. Якщо під час огляду буде виявлено хоча б найменшу погрішність, прилад одразу замінюють.

Алмазна різка бетону – переваги співпраці з компанією «Mir Demontazha»

Очевидно, що алмазна різка бетону належить до того типу робіт, які слід виконувати з залученням кваліфікованих майстрів з використанням відповідного обладнання. Тому, замовники завжди намагаються знайти сервіс, в якому можна буде здійснити виконання даної послуги без необхідності проведення додаткових робіт. Обравши компанію «Mir Demontazha» в якості виконавця даного замовлення, Ви отримаєте низку переваг, які відрізняють нас від більшості аналогічних центрів.

Перш за все, це наявність необхідного обладнання та інструментів, що їх застосовують під час алмазної різки бетону у Львові. Як ми вже казали, співробітники компанії уважно слідкують за станом різаків та роблять все, аби кожен виїзд проходив без форс-мажорів, пов’язаних з технічним станом приладу.

Далі, слід відзначити підхід до виконання замовлень. Коли клієнт зв’язується з нами та надає повну інформацію про об’єкт, на якому повинні проводитися роботи, ми одразу формуємо план дій та обираємо необхідні прилади для проведення різки. Коли настає момент виконання замовлення, кожен з членів бригади чітко розуміє, що потрібно робити, відповідно весь процес знаходиться під контролем. Все це стає можливим завдяки досвідченим майстрам, які входять до складу нашої команди. Кожен з них встиг успішно виконати десятки замовлень різної складності та чітко розуміє, як потрібно діяти в конкретній ситуації.

Не менш важливим за попередні є і той факт, що ми працюємо з клієнтами без посередників. Це означає, що під час оформлення замовлення та укладання угоди про проведення алмазної різки у Львові Вам не доведеться робити це через сторонніх осіб або користуватися неперевіреними сервісами. Ви телефонуєте безпосередньо до нашого офісу, після чого повідомляєте адміністратору всю інформацію про майбутні роботи. Оплата послуги проводиться на офіційному сайті компанії, тому в цьому аспекті у Вас точно не виникне жодних проблем.

Як відбувається алмазна різка бетону – поетапне проведення робіт

Для того, аби Ви мали чітке розуміння того, як будуть проводитися роботи з розрізання бетонних споруд, ми продемонструємо, як поетапно відбувається цей процес.

Перший етап – оформлення замовлення. Ви телефонуєте до нашого адміністратора та повідомляєте йому всю інформацію про об’єкт. Далі, ми разом з клієнтом визначаємо точну дату та час проведення алмазної різки бетону (ці дані вносяться до угоди та змінюються лише в екстрених випадках). Після цього, ми власне укладаємо угоду і клієнт здійснює оплату послуги.

Другий і, власне, завершальний етап – проведення робіт. У визначений час та день наша бригада прибуває на місце та починає працювати. Спочатку, ми робимо розмітку та визначаємо, яким чином слід проводити розріз. Далі, бригадири фіксують різак на спеціальній платформі, після чого вмикають його та контролюють процес. Коли чергова частина конструкції успішно розрізається, майстер змінює положення різака та продовжує контролювати процес. В кінці, коли різку завершено, майстри комплектують обладнання, а також прибирають зайве сміття та фрагменти бетону, яких можна позбутися. Це означає, що після закінчення роботи бригади Ви можете без жодних перешкод продовжувати будівельні роботи.

Алмазна різка бетону – найбільш поширені проблеми та труднощі

Більшість людей не зважають на це, але під час здійснення подібних робіт можуть виникати проблеми різного типу. Внаслідок цього, на одному з етапів проведення різки виникають чисельні форс-мажори.

Перш за все, слід сказати про труднощі, що стосуються безпосередньо робочого обладнання. Справа в тому, що люди, які починають працювати над проектом без залучення спеціалістів, можуть не знати всіх особливостей виконання тих чи інших робіт. У випадку, якщо ми говоримо про алмазну різку бетону, слід враховувати, що це – важкий матеріал, для роботи з яким недостатньо використати звичайну циркулярну пилу. Зазвичай, спеціалісти використовують масивні різаки, які закріплюють на спеціальну платформу, аби спростити увесь процес. Завдяки алмазним сегментам, що розташовуються на кромці диску, робота з розрізання бетонних конструкцій проходить швидко та ефективно. Головне, що потрібно зробити – розташувати різак під правильним кутом, і тоді можна швидко досягти потрібного результату.

Наступний аспект, який не варто ігнорувати – порядок виконання дій. Перш за все, потрібно визначити, як саме Ви будете здійснювати різку і чи потрібно використовувати фрагменти бетонних конструкцій в майбутньому. Далі, слід зробити розмітку та чітко визначити, в який місцях буде закріплено різак та заздалегідь переконатися, що сам пристрій функціонує та готовий до використання. Лише коли всі ці пункти виконано, можна переходити до різки бетону.

Алмазна різка бетону – ціна, гарантії та інші поширені запитання

У зв’язку з тим, що переважна більшість клієнтів користуються послугами такого характеру вперше, у них виникає багато запитань стосовно робочого процесу, підрахунку вартості послуги та інших деталей. Тому, аби Ви могли швидше отримати необхідну інформацію та прийняти рішення стосовно замовлення послуги, ми вирішили винести найбільш поширені запити в цей матеріал та дати на них відповіді.

1) Від чого залежить ціна алмазної різки бетону?

В першу чергу, слід враховувати габарити споруди чи конструкції, яку Ви хочете розрізати, а також його розташування (якщо потрібно провести роботу за містом, кінцева вартість буде вищою, ніж у межах Львова).

2) Які гарантії передбачено під час виконання замовлення?

У разі пошкодження працівниками «Mir Demontazha» особистого майна клієнта, некоректного виконання замовлення або порушення умов договору, компанія зобов’язана виплатити замовникові грошову компенсацію.

3) Чи можливе перенесення робіт на дату, відміну від тої, що зазначена в угоді?

Зазвичай, наші працівники не допускають затримок, та кожна чергова різка проводиться згідно з графіком без потреби перенесення. Втім, якщо в день виконання робіт виникають обставини, на які не може вплинути жодна із сторін, робота переноситься на інший термін. Остаточна дата та час узгоджуються особисто з клієнтом.

4) Скільки часу минає від моменту реєстрації замовлення до його безпосереднього виконання?

Якщо Ви замовляєте послугу у компанії «Mir Demontazha», Вам слід очікувати на її виконання впродовж одного тижня (крім випадків перенесення, які було описано вище).

Алмазна різка бетону – ціна у Львові

Під час пошуку сервісу, який візьметься за виконання замовлення, клієнти в першу чергу звертають увагу на вартість послуги. Зараз, коли тарифи поступово зростають, людям стає важче знайти оптимальний варіант у співвідношення ціна-якість. Тому, замовники можуть витрачати лічені години на порівняння тарифів.

Однак, з «Mir Demontazha» Вам це не потрібно. З нами, Ви можете замовити послугу алмазної різки бетону у Львові за найкращими цінами в місті. Крім цього, для особливо великих замовлень передбачена спеціальна система знижок. Тому, Ви зможете без проблем провести необхідні роботи, не задумуючись про те, скільки коштів слід витратити на це. Ми пропонуємо кожному реалізувати власний задум, не переймаючись зайвими дрібницями. Не вагайтеся – дійте вже зараз!×

Ціна на вантажні перевезення по Львову, послуги вантажників

Послуги вантажника 125 грн/год   Мінімальне замовлення: 250 грн
Послуги вантажника-такелажника 150 грн/год   Мінімальне замовлення: 300 грн
Renault Master, 10 кубів, (довж. шир. вис.) 3.1*1.7*1.9метра до 2х тон,(2 пас.місця.) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Peugeot Boxer, 11.5 кубів, (довж. шир. вис.) 3.15*1.8*1.95 метра до 1.5 тон,(2 пас.місця.) (м’яка обшивка з паролону) (власний транспорт) 200 грн/год   Мінімальне замовлення: 400 грн
Volkswagen LT35 13 кубів, (довж. шир. вис.)4.2*1.7*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes Sprinter 14 кубів, (довж. шир. вис.)4.25*1.8*1.9 метра до 2х тон,(2 пас.місця.) 225 грн/год   Мінімальне замовлення: 450 грн
Mercedes-Benz Sprinter 315CDI, 15,5кубів (довж. шир. вис.)3.7*1.9*2.2 метра до 1,5 тон,(2 пас.місця.) (ізотерм) 250 грн/год   Мінімальне замовлення: 500 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 18 кубів (довж. шир. вис.)4.4*1.8*2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) 300 грн/год   Мінімальне замовлення: 600 грн
Mercedes-Benz Sprinter, 17 кубів (довж. шир. вис.)4*1.97*2.2 метра до 2 тон,(2 пас.місця.) гідроборт до 500 кг 350 грн/год   Мінімальне замовлення: 700 грн
MAN 5 т. 36 куб. 2,35*2,35*6,1 м. заднє завантаження, є гідроборт 400 грн/год   Мінімальне замовлення: 1600 грн
MAN 10 т. 45 куб. 2,35*2,35*7,2 м. заднє завантаження від 14грн/км    
Послуги майстра із монтажу/демонтажу договірна    
Упакування та надання гарантії від 200 грн    
Організація переїзду по Україні    
ЗІЛ 5 т. 3,8 куб. 350  
×